2752
2734
عنوان

مهمون ناخونده اومده توی دلم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میگه ناراحتم اونوقت همه تبریک میکن کاش بیشتر دقت میکردی نمیدونم خب اگه واقعا نمیخوای اقدام کن اگه از الان بگی نمیخوامش و ناخوتسته هست تا همیشه از داشتنش پشیمونی
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
نمیدونم چه حکمتیه من نمیخوام و خدا میده . شماها میخوایید و خدا میده
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتن، به پای هرزه علف های باغ کال پرست! اینه دنیای بعضی از ما ادما !!
به نظرم بازم فکر کن میدونی اینجا جای مناسبی نیست واسه تصمیم چون خیلی از دوستان اینجا عاشق بچه هستن و یا منتظر بچه و بزرگترین گناه دنیا رو هم از بین بردن بچه میدونن نمیدونم من خودم نه هیچ علاقه ای دارم و نه حس مادرانه ای
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
ولی نظرم اینه که مهمترین شرط بچه دار شدن آمادگی مادره مادر باید شرایط روحی و جسمی آماده داشته باشه این حق ماست که واسه زمان اومدن بچه تصمیم بگیریم راستش من زیاد عتقاد ندارم که بچه برکته یا نعمت و برکت و روزی باهاش میاد اگه اینطور بود اینهمه بچه فقیر و نیازمند الان چیکار میکنن در ضمن کارای اشتباه خودمون رو به خدا ربط ندین شما اشتباه کردین و مواظب نبودین اونوقت تقصیر خدا نندازیم که حکمتش بوده
همسرم میدونه اونم تز ناراحتی من ناراحته میگه هر چی تو تصمیم بگیری
رسیده ها چه غریب و نچیده می افتن، به پای هرزه علف های باغ کال پرست! اینه دنیای بعضی از ما ادما !!
البته اصلا قصد جسارت یا توهین بهدکسی ندارم فقط نظر شخصی خودم رو گفتم البته اینو هم بگم که من از بچه بیزارم و نمیتونم هیچوقت عاشقان بچه رو درک کنم
بشینین حسابی فکر کنید امیدوارم به امید خدا بهترین تصمیم رو بگیری