2733
2734
من هنوز نمیدونم مشکل اصلیم چیه ولی میخوام هزینه ای وی اف رو بدونم که اگر دکترازم قطع امیدکردم پول درمان ای وی اف رو دارم یانه میشه لطفا راهنماییم کنید
خدا جون همیشه گلایه میکنم از زندگیم ولی ته دلم تنها امیدم تویی یا ارحم الراحمین
بیمارستان اکبرآبادی هزینه آی وی اف قبل از عید یک میلیون بود. آزمایش ها و داروهاش جداست. ولی دوستم به نظر میاد خودت از الان از خودت قطع امید کردی! من تا آی یو آی هم رفتم که البته نشد و بعد خودم طبیعی باردار شدم. استرس رو از خودت دور کن درست میشه.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی میترسم کارم به مراکز ناباروری بکشه اخه پول همچین درمان هایی رو ندارم
2728
راستش همیشه میخوام بچه 5 ساله ازدواج کردم ولی به طور جدی تا حالا برای بچه اقدام نکردم اخه وزنم بالاس باید لاغر بشم تا ببینم مشکل دیگه دارم یانه
اخه مامانم خاله هام همه بالای 70 یا 80کیلو بودن راحت باردار شدن ولی من هنوز نه باردارنشدم خیلی غصه میخورم
2740
هههههههههه خدا بگم چیکارت کنه! هنوز اقدام نکردی ولی نگران هزینه آی وی اف هستی؟ خب سعی کن وزنتو کنترل کنی چون با این اوضاع باردار بشی هم در معرض قند بالا و دیابت بارداری هستی. من همین قند مصنوعی رو از برنامه ام حذف کردم کلی وزنم کم شد. اصلاً هم نگران این چیزها نباش. بعد از پریودت یه شب در میون برو عشق و حال نی نی هم خودش میاد.
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!