2737
2739
من دو تا بچه کوچیک 2 و 5 ساله دارم

دومیش ناخواسته بود

بخاطر همین به شدت مراقبت میکردم و به طوری که اگه دو تا ک ا ن د و م نمیزاشتیم نزدیکی نمیکردیم!

ولی الان خیلی کمیاب شده! گیر نمیاد و دیگه صرف نداره

میخام دستگاه بزارم ولی شوهرم بیشتر استرس داره!

میگه نکنه دوباره ....

کمکم کنید لطفا.........
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
شوهرت وازکتومی نمیکنه؟ یا خودت لوله ات رو نمیبندی؟

منم دومیم ناخواسته بوده ...فاصله شون 3 سال میشه. از الان که حامله ام از بارداری سوم میترسم... خیلی الکی حامله شدممممم :(

میخوام لوله مو ببندم ولی میگن خونریزی پریود زیاد میشه ...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دو تا کان دو م واقعا ...........

ببین عزیزم من تجربه ندارم ولی میدونم مختلف است نوع های مختلف داره ا یو دی مسی یا نمیدونم چی بعضی هاش تا 8 سال هم جوابگو هست و باید فقط یک ماه اول بری دکتر و حواست هم باشه که جا به جا نشه

یک مدت هم ممکنه پریودت اختلال به وجود بیاد

من تو بهداشت عضو هستم به من مجانی کاندوم میدن عزیزم شما عضو نیستی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
نه شیوا جون

من یه دختر میخام از خدا

ولی فعلا تا چند سال تصمیم به بارداری ندارم..........

بخاطر همین با روش مطمئن فکر میکنم..........
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
2740
البته هر روشی ممکنه خطا داشته باشه ولی باید مراقب باشی ماه اول هم باید هم قرص بخوری تا بدنت به ای یو دی عادت کنه راستی ممکنه به همه نسازه
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من دیدم با ا یو دی هم باردار شدن ولی خب خیلی سال پیش الان شاید نوع اش بهتر شده باشه
سارا جان تو بهداشت هم عضوم!

ولی 3 ماهه کاندوم نیاوردن!!!

بیرون هم خیلی گرون شده و ماهم چون 2 تایی استفاده میکنیم برامون اصلا نمیصرفه!!!خخخخخخخخ
منصوره اومدیم و دختر نشد :(
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
مرجان جان راحتی اونوقت.......

شوهرم همش میگه به من گیر نکنه؟!!!خخخخخخخخخخ

در ضمن شوهرم میگه دو تا روش پیشگیری داشته باشیم مثلا دستگاه یه کاندوم!خخخخخخخخخ
2706