2733
2739
دوستای خوبم یک عالمه لباس سایز ۴۲ به بالا دارم در حد خیلی نو هرکسی وایبر داره پیغام بده عکس بفرستم براش ۹۱۲۷۸۲۶۷۰۱ مطمین باشید از خریدتون پشیمون نمیشید یک سری از عکسهارو هم میذارم اینجا ارسالشم از طریق پست سفارشی که فوق العاده ارزون در میاد
دخترام قشنگ ترین هدیه های اسمونی هستند که از خدا گرفتم.عاشقتونم مامانیای من
بچه ها یه سری از عکس هارو براتون اینجا میذارم ببینید فقط نمیدونم چرا یک کم لباسها تو عکس کش اومدند تو واقعیت اینجوری نیستند کد1 مناسب سایز 44-46-قیمت35تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد2مناسب سایز42نوی نو قیمت 30تومن-ترک آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد3 بلوز شلوار ترک نو فوق العاده خوشگل سایز 42-44 قیمت 50تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد4بلوز شلوار ریون تا سایز46 اندازه میشه صورتی خوشرنگه قیمت40تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد5بلوز لمه سایز 42-46قیمت30تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد6 بولز زیرو و رو تاپ و کت لمه نوی نوی نو قیمت30تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد7بلوز نوی نو سایز تا52-54 قیمت 50 آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد8 بلوز مناسب تاسایز44قیمت20تومن <آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد9بلوز مشکی طور کش روش همه بادست دوخته شده تن خورش عالیه نوی نوقیمت50تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد10پیراهن طوری ترک مناسب سایز 42-48 نوی نو تگ داره قیمت45تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاتون کنار میام چون بعد زایمان چاق شدم به دردم نمیخورن فقط تو کمد موندند کد14 فری سایز قیمت40 آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد15فری سایز 30تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد17 حریر-مناسب تا46قیمت20 کد18تاس ایز 46 میشه20تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس کد19 لمه فری سایز نوی نو 30تومن آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
2728
به سلامتی، دو قلو بارداری? من دوقلو دارم ۴۲ کیلو چاق شدم اصلا برنج و نون ماکارونی نخور دیگه نمیتونی لاغر کنی دوست خوبم.
2740
سه سالند ، البته سه روز بعد زایمان ۱۷ کیلوش کم شد ولی الان هنوز از قبل بارداریم ده کیلو چاق ترم سایزم از ۴۴ رسیده به ۴۸. ولی بازم خدارو شکر دوتا دختر دارم که همه چیز منند بخدا
خدا ببخشه بهت، تا دوسالگی خیلی سخته، ولی حرف بزنند و جیششون رو بگند خیلی خیلی شیرین میشن.توکل کن بخدا،اون کمکت مبکنه
2706