2737
2739
عنوان

خانومهای پا به ماه و حامله

1620 بازدید | 44 پست
من تقریبا کمتر از 3 هفته موند واسه زایمان اونم چی‌ طبیعی خرید هامو کردم تقریبا چیزی نمونده شما چیکار کردین من واسه زایمان کسی‌ پیشم نمیاد خودم و شوشو و البته چنتا از دوستهای گلم هستن که کمکم کنن ولی‌ بازم استرس دارم از همه چی‌ از زایمان از تنهائی‌ از بچه واو شما حاضرید خودتونو حاضر کردید اسم انتخاب کردید چه برنامه‌هایی‌ دارید
آن چیز که مرا میپرواند و به اوج میرساند همان چیز مرا تخریب میکند!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتری که تحت نظرشم برای تهرانه و من میخوام کرج زایمان کنم تو کرج هم چند تا دکتر رفتم هنوز هیچکدوم رو قبول ندارم دکتر دیگه رو بهم معرفی کردن که بعد از عید میرم پیشش امیدوارم خوب باشه
واییی شیده جون آره والا عزیزم ولی‌ نگران نباش تا زیاد سنگین نشدی زودی برو خرید هاتو بکن من الان فقط منتظر دردم که شروع بشه ولی‌ هنوز تو انتخاب اسم موندم!!
آن چیز که مرا میپرواند و به اوج میرساند همان چیز مرا تخریب میکند!!!
2740
سلام عزیزم منم 19 روز دیگه به امیدددددددددددددددد خدا زایمان میکنم سزارینم
دیروز دکی گفت لگنم کوچیکه سختم میشه طبیعی
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
الان من 35 یا 36 عزیزم شک دارم ولی 35 بیشتر
من گفتم اول اردیبهشت بعد گفت بچه خیلیییییییییییییییییییییی پایینه فکر نکنم برسی به 1
برام زد یا 23 یا 26 فروردین
تازه اگه دردم نیاد اخه خیلی درد دارم زیر دلم
دعا کنید زودتر نشه
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
سلام
منم 24 فروردین وقت بیمارستان بود که گفت سر بچه پایین و تا آخر این هفته به دنیا می یاد خیلی استرس دارم ولی همه چیز آماده کردم نگران این مسائل نیستم
میدونی قشنگی زندگی چیه؟

تو بی خبر باشی 1 نفر دیگه واسه قشنگی زندگیت دعا کنه .!!!!!!!!
2706