2410
2553
عنوان

رنگ کردن مو در بارداری (فوری)

24203 بازدید | 3 پست
سلام مامانهای گل گلی.
توروخدا به من کمک کنین.
من موهام خیلی سفید هست. الان تو 25 هفته هستم. تا ماه پیش اصلا رنگ نکردم. ولی تا اون موقع هر کی منو می دید می گفت چرا موهاتو رنگ نمی کنی. دکترم هم گفت اصلا اشکالی نداره. بعد از کلی مقاومت تقریبا یک ماه پیش یعنی 6-7 مرداد موهامو رنگ ساده کردم. خیلی زود هم یعنی 15-20 دقیقه شستم. حالا هر کی میبینه می گه چه جرأتی داشتی. چرا رنگ کردی. خلاصه دارم خل می شم از استرس. همش دعا می کنم و از خدا می خواهم که مشکلی برای نی نی پیش نیاد. توروخدا اگه کسی تجربه ای در این مورد داره به من بگه. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
آمونیاکی که داخل رنگ مو هست برای جنین خیلی ضرر داره
یکی از بچه ها تعریف میکرد برا زایمان که رفته بوده بیمارستان یه نوزادی تازه به دنیا اومده بوده که چشماشو باز نمیکرده تا سه چهار روز... دکترا گفتن چون مادرش یک بار تو اواخر دوران بارداری موهاش رو رنگ کرده جنین به رنگ مو حساسیت داشته و به چشماش آسیب جدی وارد شده

بعضی ارایشگاه های معتبر خودشون حاضر نمیشن اصلا برای خانوم حامله مو رنگ کنن
تازه اونایی هم که میخوان خیلی سهل و راحت بگیرن میگن موها رو فقط لایت بزنین که رنگ با پوست سر تماس چندانی نداره، یا معمولا میگن سه ماهه ی آخر تازه اونم خیلی با احتیاط و طبق شرایط خاص
چون پوست سر انسان فوق العاده جاذب هست و خیلی راحت مواد شیمیایی رو وارد بدن و خون انسان میکنه.

البته یه رنگ موهایی هست که میگن برای خانومای باردار ضرر نداره اونم رنگ موهای بدون آمونیاک هست. یا رنگ موهای گیاهی
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
2456