2703
2553
عنوان

سه ماهه اول بارداری چی بخوریم و چی نخوریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166766 بازدید | 113 پست
آبان جان منم دقیقا مثل توام یعنی تاکمی سرپا وایمیستم زیر دلم یهو سفت میشه و انگار میخاد یه چیزی پوستش رو پاره کنه بیاد بیرون ولی وقتی دراز میکشم بعد یه مدت خوب میشه..... حالت تهوع رو گفته بود توی کتاب از هفته 5 یا 6 شروع میشه .... منم امروز میرم دکتر منتها چون وقت قبلی ندارم باید زود برم و بشینم ببینم کی میتونه من رو لا به لای بیمارها بفرسته داخل ....
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1075588 باکدوم آهنگها بیشتر خاطره دارید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جیگر و هویج و موز اصلا سه ماه اول نخور چون ویتامین آ زیاد داره خدایی نکرده باعث سقط جنین میشه-چهار مغز(پسته-فندق-بادام-گردو)آساب کن نباتم خوب بکوب تا پودر شه قاطیش کن روز یک تا دو قاشق بخور اگه مث من معدت به شیر حساسیت داره به جاش پنیر و ماست و دوغ و کشک زیاد بخور
ایول به من که تا دلت بخواد امروز موز زدم به بدن:)
راستی اگز از دوستان کسی هنوز میخونه من دیشب که امروز میشد اول هفته 6 من بچم رو که 4.1 میلی متر بود دیدم:) عزیزمممممممممممممم
بعدم اینکه هنوز قلب نداشت و دکتر بهم گفت کشک بخور چون فشارم جنبه نداره دکتر که میبینه خودش رو لوس میکنه و میفته:)
راستی دکتر به من گفت 1 اذر به دنیا میاد که چون من از اذر بدم میاد همش به 30 ابان فکر میکنم که انرژی منفیم کمتر بشه
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
2720
من دیروز دکتر رفتم منم هفته 6 هستم ولی دکترم برام سونو و آزمایش ننوشت گفت یک ماهه دیگه بیا اون موقع برات سونو مینوسم. یه خورده از این کارش خوشم اومد چون اگه زودتر میفرستادم سونو و قلب تشکیل نشده بود کلی دلهره اضطراب داشتم اون موقع درسته کمی دیره ولی دیگه همه چی حتمیه ..... راستی دکتر گفت م هم خوردن موز و توت فرنگی مشکلی نداره ولی عرق کاسنی نخور همین طور گفت اگه تا الان برنماه ورزشی نداشتی بیخیال ورزش شو فقط هر روز کمی پیاده روی کن

اوهههه چقدر حرف زدم
آبان جان تاپیکی که برای مامانهای اسفندی باشه نمیدونی ؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1075588 باکدوم آهنگها بیشتر خاطره دارید؟
2714
ولی من استرس نگرفتم و برام خوب بود البته ماه دیگه هم باید برم
قبلا هیچ حسی نداشتم و الان یکذره حس پیدا کردم.
لیزا جان چرا اسفندی؟ شما که اسفندی نمیشه نی نی تون. ولی راستش نمیدونم
مامان یاسی جان .خوب من این دید رو به آذری ها ندارم حتی اندازه یه سر سوزن:)
خودمم ابانیم و اسمم ابانه:)
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
دوستان درسته که هویج ویتامین A داره اما از نوع گیاهیش ممنوعیتی در بارداری نداره
فقط ویتامین A حیوانی که در جیگر موجوده ممنوعه ....
وگرنه خیلی از سبزیجات و میوه ها ویتامین آ دارند....
موز هم نه جایی خوندم نه شنیدم ممنوع باشه....
فقط عسل رو دکتر من گفته بود در 3ماه اول نخورید که باعث سقط جنین میشه و از یکی شنیده بودم چون آنتی بیوتیک داره خوب نیست در دوران بارداری....
2706