2737
2734
بپرس
ای مالک ! بدان اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش. اگرشریف و درستکار باشی فریبت میدهند ، ولی شریف و درستکار باش . نیکیهای امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش . بهترینهای خودت را به دیگران ببخش ، حتی اگر اندک باشد . در انتها خواهی دید آنچه می ماند میان تو و خدای توست، نه میان تو و مردم
ممنون . من میخواستم آموزش طراحی صفحات وب رو شروع کنم . ولی تحقیق که میکنم درست متوجه نمیشم برای ابتدا باید از کدوم زبان برنامه نویسی شروع کرد . هر کی یه چیزی گفته . آموزشگاهها هم نظراتشون متفاوته .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نسترن جان پس شما هم از html شروع کردی . من سرچ که کردم اینقدر تنوع هستش که آدم گیج میشه . دوست داشتم یکی که با داره این کارو انجام میده بیاد و راهنمایی کنه . شما کلاس میری یا خودت داری میخونی ؟
آره عزیزم شروع کار در هر صورت با HTML هست. من جهاد دانشگاهی کلاس #C میرفتم از همونجا یه جزوه خریدم شامل html مقدماتی،dremweaver و html پیشرفته...خوب توضیح داده الآن خودم تا وسطاش پیش رفتم بعد از اینم میخوام برم css یاد بگیرم که چیزایی که با html میسازیو بهش استایل بدی بعد از اون هم ایشاله جاوا اسکریپت من خواهرم طراحی سایت انجام میده اون بهم گفت.
ممنون عزیزم از راهنماییت . منم خودم میخوام شروع کنم . من کامپیوتر تدریس میکردم . تا حدودی با زبان برنامه نویسی آشنا هستم . ولی الان چند ساله که اصلا کار نکردم . احساس میکنم همه چی یادم رفته . میخوام دوباره شروع کنم . به نظرم بهتره اول خود آدم بخونه بعد کلاس بره که اشکالاتش رو بتونه رفع کنه . خیلی خوبه که شما جزوه داری . چون روان نوشته شدن مطالب تو یادگیری خیلی کمک میکنه . من باید یه کتاب دانلود کنم . نمیدونم کدومش بهتره
خواهش میکنم خانومی html و css زیاد سخت نیست اگه جزوه ی خوب داشته باشی میتونی خودت یاد بگیری ولی برای javascript و jquery و php و sql فکر کنم کلاس لازم باشه...کتاب های خوب بیشترشون زبون اصلین من میگردم اگه چیزی پیدا کردم میام برات میذارم این سایتا هم خوبن: http://www.w3schools.com/ http://www.developer1.ir/
2740