2737
2734
عنوان

خانم های قزوینی یه لحظه بیایید

3438 بازدید | 26 پست
احتمالا خیلی هاتون منو میشناسید من الان تهران میرم دکتر حالا از آخر شهریور که میرم تو ماه ششم میخوام قزوین تحت نظر یه دکتر باشم ولی هنوز نتونستم یه دکتر انتخاب کنم بین پاک نیت و ابوترابی آقا شک دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم تو خوبی؟ من سر بارداری سومم پیش ناصری میرفتم خیلی دکتر محتاطیه و یه جورایی استرس و نگرانی خودش رو به مریض تلقین میکنه البته نظر من اینه ولی دلم یه دکتر آروم و خونسرد میخواد از طرفی لالوها هم تعریف میکنن که اون دیگه بیش از حد بیخیاله اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم
2728
ویدا جان خوبی؟ آخه ابوترابی میگن بعضی وقتا سر زایمان نمیاد از طرفی هم تو مطبش هیچ امکاناتی نداره حتی دستگاهی که صدای قلب جنین رو چک کنه البته من ندیدم یه جورایی دیگه خیلی قدیمی عمل میکنه ولی خوب مگن عملاش حرف نداره
2738
اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم ولی به احتمال زیاد بین ابوترابی آقا و پاک نیت یکی رو انتخاب میکنم گزینه دیگه ای ندارم آهان راستی یه نفر از سیمین دخت مرادی هم تعریف میکرد
وانیا دکتر درخشان هر روز قزوین نیست تهرانم میره اونجوری یهو دردت بگیره معلوم نیست چی بشه مثلا لاوری هم عملاش عالیه ولی شبا اصلا نیست جای خودش دکترمرادی رو میفرسته آخه آدم نمیتونه پیش بینی کنه که یهو دیدی شب درد اومد سراغ آدم
2706