2733
2739
عنوان

کم کاری تیرویید نوزاد 20 روزه

15127 بازدید | 14 پست
سلام
پسر 20 روزم مشکوک به کم کاری تیرویید هستش . دکتر برا یک ماه دیگه دوباره ازمایش نوشته و هیچ دارویی نداد.
فردا میخوام ببرم یه دکتر دیگه ببینه کسی در این زمینه اطلاعی داره
ممنون میشم کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم اگه مشهد بودی دکتر دخترمو معرفی میکردم ولی تهران حتما متخصصای خوبی داره هرچه زودتر تشخیص داده بشه بنفع بچه است دختر من غربالگری 3روزگیش مثبت شد دوباره از دادیم که مثبت شد و داروشو شروع کردیم
عزیزم لطفا"فرصت رو از دست نده و هرچه زودتر ببرش متخصص غدد .من از دوستان نینی سایتی که سوال کردم دکتر اریا ستوده رو پیشنهاد دادند .88969783مطهری میدان فاطمی خ شهید گمنام میدان گلها کوچه یازدهم پ46
سلام عزیزم پسر منم کم کاری تیروئید داره از همون 20روزگی داره دارو میخوره میتونم بپرسم tshش چند بود؟اگه بالای 5 بود حتما ببرش متخصص غدد ببینش یه ازمایش ساده وریدی میگیرن یه روزه هم جوابشو میدن خدایی نکرده اگه کم کاری داشته باشه قرص میخوره و درمان میشه پسر من الان 10ماهشه و خدا رو شکر درمان شده tsh اولیه پسرمن 5.5 بود و مشکوک به کمکاری اما ازمایش وریدی 37 بود.خدا روشکر پسرم قرصش رو میخوره
فقط استرس نگیر من خیلی عذاب کشیدم همش گریه میکردم که پسرم کمکاری داره اما خدا روشکر این بیماری درمان داره
ان شالله که پسرگلت کمکاری نداشته باشه و فقط مشکوک به کمکاری بوده باشه
خدایا مرا آن ده که آن به
2738
سلام بانوی هزارساله
خوشحال میشم که از تجربیاتت برام بگی تا ما هم استفاده کنیم در مورد زمان نشستن راه رفتن و بقیه چیزا به موقع بود
تو این مدت که قرص میدادی تیروئیدش به سمت کم کاری یا پرکاری رفت یا نه
من هر بار که پسرم ازمایش میده گریه م میگیره احساس میکنم دیگه کم خونی گرفته
خدایا مرا آن ده که آن به
نیکای عزیز دختر من4/5سالشه الان کاملا طبیعی باهوش منم خیلی اوایل گریه میکردم فکر میکردم بچم خدای نکرده در آینده مشکل پیدا میکنه اما خداروشکر با دارو کنترل شده و از همه جهت مثل بقیه بچه هاست بقول دکترش هزار تا بچه سوزن میخورن بنفع بچه من و باز هم خدا رو شکر کنیم که زود تشخیص داده شده سوالی داشتی درخدمتم عزیزم
سلام بانوی هزار ساله
راستش پسرم همه چیش خوبه به جز نشستن یعنی خوب نمیشینه الان 10ماه و نیمشه ولی باید حتما تکیه گاه داشته باشه تا بشینه خودش هم وقتی 4دست و پا میره میخواد بشینه دستش رو زمین میذاره از اینش میترسم بقیه چیزاش نرمال بوده الان یه چیزی رو هل میده راه میره ولی نمیشینه
خدایا مرا آن ده که آن به
سلام عزیزم اگه مشهد بودی دکتر دخترمو معرفی میکردم ولی تهران حتما متخصصای خوبی داره هرچه زودتر تشخیص ...

سلام ازمایش اولtsh 5  بود دوباره دادیم دکتر خوب مشهد کی هست اگه ازمایشگاه خوب هم میشناسیداطفامعرفی کنید

ممنون

منم مشهدم. شما چکار کردی چی شد

سلام عزیزم دخترم تحت نظر دکتر وکیلی هست الان۱۳ سالشه خداروشکر مشکل خاصی نداره کاملا نرماله...فقط ۱۰ و نیم سالگی پریود شد ک گمونم بخاطر اضافه وزنش بود ولی در کل همه جی نرماله