2737
2734
صبورجان شما چه علایمی داشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای صبور جان منم اینطوریم وقتی یه چیز فلفلی یا ترش میخورم روده هام درد میگیره ومثل زخمی که یه لحظه به چیز شوری بخوره وسوز وحشتناکی بزنه ،اینطوریم موقع ترش خوردن
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
2728
بعد موقع دفع خونریزی دارم بدون اینکه زخمی در مقعد وجود داشته باشه
2738
صبور جان شما کولیک روده داری گلم؟ ستی جان شما به دکتر مراجعه کردی؟ اگه نکردی حتما مراجعه کن عزیزم و پیش دکتر خوبی برید خانومای گل از فلفل٬ سس٬ نوشابه٬ غذاهای فست فودی ٬ ترشی ٬ خیارشور بیرون چون فلفل داره٬ از سیر خام پیاز خام ٬ دوری کنید به هیچ وجه لب به اینا نزنید برای کولونوسکپی رفتین اگه اولین بارتون من توصیه میکنم جای خوبی برید و بی حس کننده خوبی استفاده کنن خانوما این بیماری رو باید با تغذیه مناسب جلوشو گرفت
دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
سعی کنید زردچوبه خیلی خیلی کم مصرف کنید از رب کارخونه ای استفاده نکنید به هیچ وجه غذای مونده نخورین میوه و سبزی هاتونو خوب بشورین بخورین از کدوحلوایی استفاده کنید
دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤
اصلا نزارید وقت غذاتون بگذره و گشنه بمونید اگه این کارهارو بکنید به لطف خدا نیاز به دارو نداررید و بعد یک مدت دارو هم فطع بشه مشکلیی نیست
2706