2733
2734
عنوان

نگران سویه ی جدید کرونا نباشید

1128 بازدید | 13 پست

سلام ؛بچه به بغل تصمیم گرفتم براتون یه تاپیک بزنیم تا نگرانی هاتون راجع ب سویه ب جدید امیکرون رو کم کنم 

متخصص نیستم و پزشک هم نیستم اما سعی کردم تمام اطلاعاتم رو از پزشکان معتبر و داده های علمی قابل استناد بهتون بگم

/امیکرون سویه ی جهش یافته ی کروناس که اولین بار در افریقای جنوبی دیده شد(کشوری که فقط ۲۵٪ واکسینه شده بود) 

/قدرت سرایت بسیار بالایی داره اما طبق اخرین تحقیقات در اکثر موارد علائم خفیف و بعضا بدون علامت هستن

/امیکرون به احتمال زیاد از هفته ها پیش در ایران حضور داشته و خودمون هم دیدیم افرادی که علائم سرماخوردگی داشتن 

/علائمش کاملا با سرماخوردگی مشابه هست و سرفه ی کمتری داره

/تحقیقات نشون داده ۱۰ برابر کمتر قدرت تکثیر در ریه داره 

/پزشکان زیادی احتمال میدن این سویه برابره با پایان پاندمی(همه گیری) و شروع اندمی(بیماری کنترل شده)

/در اخر بگم حتما حتما واکسن بزنید دیدین که واکسن نزدن باعث بروز جهش های پی در پی میشه

/واکسن زده ها هم دز بوستر بزنید و رعایت کنید 

همین 

با احترام تینا و گلشید که با گریه نکردنش مامانش رو اذیت نکرد😁✋🏻😍

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

امیدوارم دیگه بعد از این سویه این کرونای لعنتی تموم بشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز اولین موردش اعلام شد. 

بله چون ما کیت تشخیص نداشتیم و طبق معمول دیرتر اعلام میشه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
امیدوارم دیگه بعد از این سویه این کرونای لعنتی تموم بشه

انشاالله

عالی و کامل بود عزیزم

🙏

2738
خدا تینا و گلشیدتو واست نگه داره. مرسی

تینا خودمم😂

گلشید دخترم❤️

ای جان😂پس با تشکر اول از گلشید 

بعد مامان تیناش 

منم تا به الان خیالم راحته

چون اگر سویه خطرناکی بود

الان‌امار فوتی خیلی بالا بود که خداروشکر با اینکه ابتلاش فوریه و همه گیری بالایی داره ولی تا این لحظه

مشکل جدی نبوده و امار فوتی خیلی کم بوده

سلام عزیزم یه سوال حقوقی داشتم

من میخوام مهریمو ببخشم ولی قباله ی ازدواجم دست خانوادمه و من نمیخوام کسی بفهمه

میتونم برم همون محضری که عقد کردم و از رو نوشت قباله ی ازدواجم مهریمو ببخشم؟یا اینکه یه سندی تنظیم کنم که من مهریمو دریافت کردم؟