2752
2734
عنوان

دیگه نمیدونم باید چیکار کنم خسته شدم از بس تحقیر شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5560 بازدید | 64 پست
خوب خودت علتشو جستجوکن ببین جرا اینطوری شده نکنه توبراش کم گذاشتی . گفتی بعدازبچه دارشدن اینطوری شده
شاید توهمه حواست به بچه بوده ازخودت غافل شدی
توی خونه چی می پوشی چطوری میگردی ؟ارایش میکنی ؟
بعضی مردا براشون خیلی این چیزا مهمه .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به نظر من باید گاهی دنبالش برای.گاهی هم برای که دنبالت بیاد
رفتن طرفش کمتر از این باشه که اون میاد طرفت
همیشه طلبکار باشه.نذار بدهکارم بای
فدای خنده ی نازت که دنیا رو بهم میده http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014041220065855904
خیلی در دسترس هستی باید براش دست نیافتنی بشی باید بیشتر دنبال کارای خودت باشی به خودتو بچت برس باهاش در روز کم حرف بزن چاره ای نیست باید تغییر کنی من الان عادت کردم به این کارا اصلا دیگه طرفش نمی رم اون از کنارم رد شه عکس العمل نشون می ده مثلا دستشو می ذاره روی شونم یا از این جور کارا که یعنی من به یادتم در حالی که شاید در روز زیاد با هم حرف نزنیم ما قبلا که همیشه آویزونش بودم محل سگمم نمی ذاشت
خیلی در دسترس هستی باید براش دست نیافتنی بشی باید بیشتر دنبال کارای خودت باشی به خودتو بچت برس باهاش در روز کم حرف بزن چاره ای نیست باید تغییر کنی من الان عادت کردم به این کارا اصلا دیگه طرفش نمی رم اون از کنارم رد شه عکس العمل نشون می ده مثلا دستشو می ذاره روی شونم یا از این جور کارا که یعنی من به یادتم در حالی که شاید در روز زیاد با هم حرف نزنیم ما قبلا که همیشه آویزونش بودم محل سگمم نمی ذاشت
اره درست میگید ولی همش تو اتاقه سرش تو لپ تاپشه یا تو نته یا اینکه داره با لپ تاپ فیلم میبینه .میگم بیا بیرون بشی لااقل من دارم کار میکنم یه نفرو ببینم اینجوری احساس تنهایی میکنم میگه بیام بیرون بچه اذیت میکنه وقتی هم که اسرار کنم میگه برو بیرون درو ببند همین که هست اگه نمیخوای راتو بکش برو
عزیزم انشالله مشکلت زودی حل بشه و با خوشحالی بیای تاپیک بزنی و خوشحالیتو مطرح کنی
بدون جنگ و دعوا. بقول بچه ها شیک و متین و آروم مشکلتو حل کن

بای عزیزم.موفق باشی و خوشبخت
فدای خنده ی نازت که دنیا رو بهم میده http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014041220065855904
نه با بچه خوبه باهاش وقت نمیگذرونه ولی خیلییییییی ادعای بچه دوستی میکنه مامانم یه بار بهش گفت اینقد به بچه توجه میکنی و به ماندانا بی توجهی ماندانا حساس و افسرده میشه اونم گفت اره این کلا همچین مادری هست که به بچش حسودی کنه