2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون از وقتی که ازدواج نکرده بودم همش تو خونه تحقیر میشدم از خواهرم کتک میخوردم به قصد کشت منو میزد
اینم از شوهرم .. ادم بی کس و کار همیشه بد بخته هیچ کسو ندارم باهاش درد دل کنم از بس ریختم تو خودم ترکیدم
2731
با هزار جور التماس و چند سال بیا و برو بالاخره زنش شدم 19سالم بود ازدواج کردم با هزار جور ارزو اوایل خوب بود همه حسرتمونو میخوردن ولی نمیدونم چی شد از وقتی بچه دار شدیم اخلاقش عوض شد
2740
همه کارای خونه رو انجام میدم بچه داری میکنم بخدا خیلی سختمه ولی با اینکه چند ماه پروزه شرکتشون تموم شده بود و بیکار تو خونه بود اصلا کمکم نداد که هیچ همش گفت خیلی تنبلی اخه مگه تو تکون میخوری جلو مامانم هرچی از دنش در اومد بهم گفت.. اره این تنبله بلد نیست خونه داری بکنه فقط بخاطر اینکه یه جفت از جوراباشو اشتباهی شسته بودم .مامانم بهش گفت همش باید حواسش به بچه باشه پیش میاد که نتونه درست کارارو انجام بده.خندید گفت این مگه تن بی خاصتشو تکون میده
فرانک من نمیگم من تقصیر ندارم افسردگی بعد از زایمان گرفتم انتظار داشتم بهم توجه کنه حداقل منو ببره دکتر چون ادم افسرده به توجه نیاز داره منم یه مدت عصبی شدم ولی الان خیلی کوتاه میام خیلی از رفتاراشو نادیده میگیرم.
مادرم فقط همین جمله رو گفت هزار تا جوابش داد بهش گفت تو دیگه شلوغش نکن این همین جوری پررو هست.از دست مامانم از همه بیشتر دلخورم . همش میگه بچه داری بلد نیستی بچت لاغره این طوره اون طوره هیچ کار بلد نیستی در صورتی که هر وقت میبرم وزنش کنم میگن وزنش عالیه قدشم از حد معمولی بلند تره
2706