2733
2739
سلام.خانمها من دومین ماهه اقدامم بود رفتم دکتر بهم ده تا لتروزل داد گف 3تاامشب 3تا فردا شب 2تا 2تاهم روزای بعدبخورم یه امپولhmgزد.روز7پری بودم.نگرانم بنظرتون دوز دارو زیاد نبود؟اخه دکترمتخصص نبودمن شهرستانم مجبورشدم پیش کارشناس مامایی برم.بنظرتون ادامه بدم یانه؟
خدایابه امیدتوکه خیر مطلقی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بالاخره ایشون درس خونده هستن وبایدبهشون اعتمادکنیدالبته اگه نگرانی به یه دکتردیگه مراجعه کن
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
عروسک جون گف یا از 3پری میدن یا از6پری.چون از6پری اومدی 3تابخور.اومدم خونه حساب کردم دیدم 7پری ام دکتره تاریخ پری رو گفتم تقویمم جلوش بود بد حساب کرده منم امپوله رو زده بودم قرصم خورده بودم نمیدونم چیکارکنم
2738
اگه خوردی دیگه توکل کن بخدا واقدام کن انشالا باردار بشی ونیاز نباشه دیگه بری... اگه بدنت سالمه بزار 6ماه اقدام کن اگه نشد بعد قرص مصرف کن...مطمینن بهترین قرصها هم عوارض خودشو داره
...یا طبیب من لا طبیب له...
بانوی سرخ جان گف نمیخوام وقت رو ازدست بدی اینا رو بخور به همسرتم بگو اسپرمو گرام بده اگه پری شدی میفرستمت عکس رنگی.استرس گرفتم اخه خیلی زوده واسه این چیزا.دیگه نمیشه قرصه رو قطع کنم همینجوری ببینم چی میشه؟
28 سالمه گلم.امروز8 پری ام.دیشب رفته بودم دکتر.قرصو خوردم امپوله رو زدم.اومدم تقویم گرفتم دستم که ببینم چندم برم سونو دیدم اشتباه حساب کرده نگران شدم
حالا که دیگه دارو ها رو شروع کردی به خوردن پس حتما تکمیل کن و تا آخر همونجوری که دکتر گفته بخور بعدشم اگه این دوره باردار نشدی چند ماهی صبر کن بعد دوباره برو دکتر آخه دو ماه اقدام زوده البته اگه مشکل خاصی ندارین
یکم عفونت داشتم بیشترواسه اون رفته بودم اینم گفتم که اقدام روشروع کردم وپریود شدم اونم اینهارو داد تازه فقط لتروزل وامپول نیست که یه قرص هم بنام استروژن کونژوگه داده که هر شب یکی.بعد مدروکسی پروزسترون از روز 13پری
2706