2733
2734
سلام.
من یک سنگ 8 میل دارم که دوشنبه قراره برم سنگ شکن. هیچ تجربه ای ندارم . ولی از چند نفر شنیدم که خیلی درد داره. میشه تجربیاتتونو تعریف کنید.
خود پروسه شکستن سنگ آیادرد داره؟ چقدر ؟ قابل تحمله؟
بعد از پروسه چی ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برادرم سنگ شکن کرد میگفت درد داره
یعنی بعد از سنگ شکن کردنش اومدیم زیر بغلش رو گرفتیم نمیتونست خوب راه بره خمیده راه میرفت
اگر جایی که ایستاده اید را نمی پسندید عوضش کنید شما درخت نیستید.
2728
درد نداشت خیلی زمانی هم که درد داشت براش مسکن زدن خوب خوب شد خودش رانندگی کرد و کلی کار انجام داد سنگاشم درشت درشت دفع شدن نمونه سنگ آزمایشگاهش که بردم 1سانت بود که آزمایشگاهی ها داشتن شاخ در می آوردن که چیه
2740
گفت دردم زیاد بود به دکتر اونجا گفتم برام مسکن بزنید نمیتونم تحمل کنم بعد بلافاصله براش مسکن زدن و دردش افتاد موقع دفع هم شوهر من کلا سنگ زیاد داره برا همین سنگ 1سانتی رو خیلی راحت دفع کرد اذیت نشد ولی شما که سنگت 8 میله خیلی سنگات ریز میشن مطمین باش اذیت نمیشی
محبوبه جون من تو سونوگرافی کار میکنم خیلیا که میان با داروهای گیاهی خوب میشن اسم داروشم عرق خارشتر
مثلا همین دو روز پیش خانمه میگفت سنگ6میلی داشتم اما هیچی تو سونو نبود
این عرق مخصوصا اگه واقعا اصل باشه سنگ رو آب میکنه و نمیفهمی که چه زمانی تموم شده
خاطرات خیلی عجیبند؛
گاهی اوقات می خندیم،
به روزهای که گریه می کردیم!
گاهی گریه می کنیم؛
به یاد روزهایی که می خندیدیم …