2733
2739
منظورم به لحاظ جسمی نیست.از لحاظ وقت و اینکه بتونیم کارای دیگه هم غیر از بچه داری انجام بدیم.
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من همیشه تصورم از بچه داری اینه که یه دقیقه هم آدم وقت آزاد نداره
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2742
مثلا من که خیاطی و کارای هنری انجام میدم میتونم بعد یکی دو ماه فرصتی برای این کارا داشته باشم؟
زایمان اول خیلی دیر زایمان دوم زودتر شاید دو ماهی طول بکشه البته بچه که بزرگ میشه خواسته هاشم بیشتر میشه بازی میخواد و ...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
دختر من 45 روزست من که هنوز یو دنیا کار رو دستم می مووووونه ولی کو وقت؟!

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

2738
اگه مث دختر من باشه که بیشتر وقت بیداره اگر به حال خودش بزارم گزیه می کنه ....خوابیدن رو هم دوست نداره همش بغل می خواد

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

عجله ای ندارم میخوام با توجه به نظرات مختلف دوستان یه دید کلی بدست بیارم
البته فقط تصورم اینه!!! بعد که بزرگتر میشه و راه میره وقت بیشتری میخواد چون باید همش حواست بهش باشه که کجا میره و چی کار میکنه.یه وقتی هم میخواد باهاش بازی کنی
2706