2737
2739
سلام
الان در ماه اخر بارداریم و اره قبول دارم که حساسیتم بیشتر شده***ولی باید میگفتم........

من از لحاظ زیبایی و متانت و تحصیلات از خواهرم چیزی کم ندارم حتی بهترم.....(از من 5 سال بزرگتره)اون فقط مدل زیباییش با من فرق میکنه شاید هم من جذابتر اخه موهای اون زرده و من سیاه و شاید همین باعث این همه غرور و اعتماد به نفسش شده...

داستان از اینجا شروع شد :که شب عروسی اون اتفاق نیفتاد (بدلیل ارتجاعی)و خانواده شوهرم حرفی نداشتن ولی اون اومد از اونا معذرت خواهی میکرد و در بهترین شب زندگیم من رو له کرد و گفت:همه چیزات با همه فرق میکنه!!از روی کنایه و بدجنسی.....

هروقت هم ازش راهنمایی خواستم همیشه من رو له کرد در حالیکه با اون خواهرم در شرایط مشابه دلسوزتره...

خلاصه بگم که همیشه از خانواده شوهرم دفاع میکنه!!!و در نهایت پررویی میگه اگه باهات بدن حقته چون تو ادم بدی هستی! مجردیهات بد بودی !اونا هم فهمیدن اینجوریه میگن خانواده ات نمی خوانت!!
سرتون رو درد نیارم میگه بیا خونمون وقتی میرم خردم میکنه و با پررویی میگه ما هرکاری میکنیم بخاطر شوهرته!!!!!!!!!نمونه اش همین دیروزه

هرچی هم باهاش قهر میکنم باز عوض نمیشه...بزرگترین مشکل همینه که خانواده شوهرم فکر میکنن من عیبی داشتم (دشمنی اشکار خواهرم)

البته ببخشید طولانی شد راهی داره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه چیز دیگه هم مونده تو دلم بگم:اگه خواهر شوهرتون مدام با جاریتون خوب باشه ولی توقع داشته باشه شوهر شما کاراش رو بکنه و صاف تو چشم شوهرتون نگاه کنه و بگه نامردی که زن وبچت رو میاری خونه ما(خونه پدرشوهرتون)شما چه میکنید؟
2738
2706