2737
2739
رسیدگیشون خوبه؟ نی نی رو خودشون تعویض میکنن یا همراه باید این کارو انحام بده؟

از عملتون راضی بودین؟

ممنون از اینکه جواب میدید
آرمین و آرین 92/10/1 فرشته های زمینی شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من بیمارستان عرفان بودم . راضی بودم در کل در مورد شیردهی و تعویض و همه این موارد میان اموزش میدن و یکی دو دفعه هم عوض میکنن اما بعدش دگه همراهت باید این کارو انجام بده هر دفعه نمیان دگه. ولی هر وقت بزنگی سوال داشته باشی یا کمک بخوای میان.
در مورد عملش هم اطلاعی ندارم من طبیعی بودم . بعدشم عمل رو دکترت انجام میده به بیمارستان ربطی نداره فقط دکتر بیهوشی مربوط به بیمارستانه بقیش دگه کار دکترته که باید ببینی خوبه یا نه
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
2728
من همه چی بردم اما هیچیش استفاده نشد . بیمارستان همه چی میده لباس نوزاد، پتو، پوشک برای خودت و نی نی، دستمال مرطوب، دستمال کاغذی، مسواک، دماسنج، لباست هم که لباس بیمارستانه . ولی برای خودت لباس ببر که برگشتنی بپوشی همین
هزینه اش چقدره بیمارستان عرفان؛چه طبیعی؛چه سزارین؟راستی پانی جان ماماش کارش خوب بود واسه زایمانت؟کارش و اخلاق ماما چطور بود؛کلا چقدر واست تموم شد؟مرسی؛
***حسبی الله و نعم الوکیل ***
ماما که عالی بود فوق العاده مهربون بود البته نمیدونم همشون اینجورین یا نه اما اون روز شانس من خوب بود. ولی در کل بیمارستان عرفان چون خصوصیه سعی میکنن اخلاقیات رو خیلی رعایت کنن. من طبیعی زایمان کردم اینهمه داد بیداد کردم یکی نیومد بگه اروم تر. تازه ماما میومد هی شوخی میکرد شاد میشدیم
هزینه ام من بیمه تکمیلی داشتم کلا پونصد ششصد این حدود خودمون دادیم . اما الان جاریم از دکتر حجتی پرسیده بود واسه زایمان طبیعی عرفان هزینه اش سه و پونصد سز 4 ت .
2740