2733
2734
عنوان

پسرم تو خواب خیلی حرکت میکنه

367 بازدید | 5 پست
پسرم 1 سال و 4 ماهشه شب که یه جا میخوابه صبحش چندفرسخ اونطرف تره... رو تختشم جرأت نمی کنم بخوابونم چون تو خواب گاهی می شینه و ممکنه از تخت بیفته...نمیدونم چکار کنم تو بیداری فوق العاده تحرک داره تو خوابم حرکت می کنه.کسی این مشکلو داشته؟؟؟
عشق من همسرم😍😍😍😍😍**** عمر من پسرم
خدا پدرتو بیامرزه پسر من که بدتره.. تا راه نیوفتاده بود چهار دست و پا همه ی خونه رو متر میکرد پا میشدم میاوردم سر جاش.. بعدشم که راه افتاد بلند میشد میومد دو وجب اونطرفتر.. الانا بهتر شده خیلی بهتر ولی باز خیلی غلت میزنه ا بین منو باباشه البته به صورته برعکس.. یا سرش زیرِ پاهامونه.. کلا همش باید هواسمون باشه لهش نکنیم

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

از ترسش رو تخت نمیخوابیم .. رو زمینم کلی پتو و بالشت دور تا دورش میزارم .. فکر کنم ارثیه هم باباش هم برادرم اینمدلین.. شوهرم دم صبح کاملا روسرامیکه2.0

اینستاگرام پسر خوشتیپ من https://instagram.com/ermiairandoost

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیزم...خدا حفظش کنه ما هم دقیقا جرأت نداریم عمیق بخوابیم وگرنه له میشه... من خودم بچه بودم اینطور بودم اما الان اینطوری نیستم همونطور که خوابیدم بیدار میشم.....
عشق من همسرم😍😍😍😍😍**** عمر من پسرم
2731
بابا همه بچه هاهمین طورین منم پسرم سرش زیر کمر منه پاش زیر کمر باباش یا برعکس ویا پتوش زیر پاشه بعد سردش میشه میاد پتوی من یا باباش برمیداره.یعنی شوهرم میگه واسه چی براش جا پهن کنیم این همش یا توی رختخواب منه یا تو.جدا هم نمیخوابه حتما باید وسط بخوابه همچی هم دست میندازه دور گردن باباش انگار صد ساله ندیدتش
وای پسر من الان 26 ماهه هست همونطوریه.از وقتی میخواست چهاردست و پا شروع کنه بره شبها موقع خواب اونو تمرین میکرد.فقط کارم این شده بود که شبها ببینم کجا میخواد بره انقدر حرکت میکرد الانم که تیکه تیکه دور اتاقو میچرخه شبها هی پا میشم میارم میندازمش سر جاش.منم نمیتونم رو تختش بخوابونم.بنظرتون اصلا راه حلی واسه این شرایط بچه وجود داره؟