2752
2734

شوهرم از همکارش. یک هفته پیش مریص شده تقریبا سه بار دکتر رفته همه میگن. آنفولانزا شدید.  ومنم. بعد از چند روز ازشون ویروس گرفتم. 

از دیشب که من خیلی حالم بد بود. پسرم از من مریض شده صبح با سرفه و آبریزش بینی بیدار شد. 

الان دیروز بعدظهر بردیم دکترمن خودم زیر سرم رفتم بهترم 

ولی پسرم از دیشب اصلا نخوابیده حالش خوب نیست. کمکمون کنین. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دختر منم گرفته بود خیلی خلط داشت باید داروهاشو سر وقت بدی و دوره مریضیش بگذره .دختر من فیکس دوهفته ط ...

آنفولانزا ؟من به دارو دقیق میدم. سر ساعت گوشی مو ساعت میزارم. 

ولی دوهفته خیلی هست؟ 

دارو چیا شما میدادین بهش؟ 

آنفولانزا ؟من به دارو دقیق میدم. سر ساعت گوشی مو ساعت میزارم.  ولی دوهفته خیلی هست؟  دار ...

بردم دکتر گفت الرژی فصلیه، ولی خودمم ازش گرفتم،سیتریزین و سرما خوردگی و یه پودری داد اسمش یادم نیست اونو کلا ندادم بهش،ابریزش بینی داشت با خلط شدید هروقت سرفه میکرد حالت تهوع میگرفت مخصوصا تو خواب

منم همین و میگم همین ده دقیقه پیش داشتم میزاشتم آنقدر گریه کرد. دیگه شوهرم نزاشت. خوابوندمش 

زود بزار ،اذیت نکن ،یکم گریه کنه بهتر از درد کل بدنه ،مسکنه 

آروم میگیره ،ان شاالله زودتر خوب بشه ،بچه ها گناه دارن

یکم روعن زیتون ملایم گرمش کن ،بچه رو آروم ماساژ بده  جاشو مرتب ونرم بکن‌ داروهاشو مرتب بهش بد ...

انگشتی چیه عزیز 

خیلی ممنون از راهنمایی هات. 

من خواهر بزرگ ندارم واقعا سخته 

چجوری بزارم که متوجه نشه. گریه نکنه. راهی هست؟ 

بخوابونش رو کمرش ،پاهاشو با دودست بگیر ،هی باز وبسته بکن ،انگار بازیه صدای گربه دربیار 😅😅یهو پااشو باهم ببر بالا خودتم سریع باش زود بزار داخل ،چون شیاف حسش چندشه بچه حق داره ولی تنها مسکن بی عوارضی هست

سلام شیاف رو بزار وقتی دکتر داده موقع خوابش بزار  ما هم بیمار شدیم مایعات و سوپ فراوون و استرا ...

منو وشوهرمم هر کدوم سرم آمپول. 

آنقدر که از صبح واقعا سختم شده کلا از مریضی خودم فراموش کردم بخدا 

2706