2733
2734
عنوان

راهنمایی برای اقدام به بارداری

292 بازدید | 6 پست
سلام به همگی . من الان 2 بسته فولیک اسید خوردم تا حالا. البته مثل اینکه باید تا 3 ماه بخورم. رفتم دکتر یه سری آزمایشها داد که همه خوب بود. ولی برای همسرم آزمایش ننوشت و برای من هم سونو ننوشت. این طبیعیه ؟ برای شما هم این ها رو ننوشته بود؟ و اینکه کلا باید چه چیزهایی رو رعایت کنم که بتونم بدنم رو آماده کنم و برای اقدام چی کار باید بکنم. هیچ چی بلد نیستم . میشه راهنماییم کنید؟
خدا حواسش به همه ما هست. شک نکنید. خدا خیلی بزرگه
همینجوری که اسید فولیک میخوری شروع کن. آزمایش همسرت و سونوی خودت هم طبیعیه که نداده اولش چند ماه باید امتحان کنی اگه نشد اون وقت اینا رو میده. واکسن سرخجه و هپاتیت زدی؟
طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
میوه و سبزی و سالاد زیاد بخور. همینطور چیزای مقوی مثل آجیل. سعی کن وزنت نره بالا. دور و اطراف کسی که سیگار می کشه نرو. اگه قبلاً توکسوپلاسموز (عفونت گربه ای) نگرفتی سعی کن به گربه ها دست نزنی و اگه باغبونی می کنی حتماً دستکش بپوش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نزدم ولی آزمایش که دادم گفت بدنت در مقابل اینا مقاومه . کی میتونم اقدام کنم و چه جوری باید توی این مدت بدنم رو آماده کنم؟ چی بخوریم؟ همسرم هم باید کاری بکنه یا نه؟
خدا حواسش به همه ما هست. شک نکنید. خدا خیلی بزرگه
2731
پس قبلا که بچه بودی زدی. روزهای تحمک گذاریت یه روز در میون اقدام کن و بعدش یک ربع یه بالش زیر باسنت بذار. همسرت هم همین خوراکی هایی که شما میخوری میخوره دیگه. معمولاً میگن گرمی جات خوبه براشون. عسل خرما کنجد آجیل. مهمتر از همه استرس نداشته باش. اگه چند ماه اول نشد طبیعیه.