2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام بچه ها من 6 هفته و سه روزمه دیشب 2 ساعت پیاده روی کردم لک قهوه ای دیدم تو شهر غریبی هستم که خیلی کوچیکه و امکاناتش درست نیست صبح دکتر رفتم سونو داد تو سونو گفت یه ساک حاملگی کوچیک که از سنی که می گی کوچکتره و بدون جنین مشاهده شد اندازه ساک 7.5 آزمایش خون دادم بتام 8070 بود دکتر گفت این یه حاملگی پوچه و تا چند روزه دیگه سقط میشه کسی هست مثل من مشکلش بوده باشه ولی بچه اش مونده باشه ؟ تو رو خدا به غریبی رحم کنید
2740
عسل جون قربونت ناراحت نشو منم غریبم و درکت میکنم پیش دکتر زنان رفتی؟آخه تو 6 هفته یه کم زوده سونو نمیدونم من خیلی اطلاعات ندارم نگران نباش هر چی که خیره پیش میاد یه کم استراحت کن اگه دکتر زنان دیگه هم داره پیش یکی دیگه هم برو نگران نباش ایشالا هیچی نمیشه و نی نی سالم میمونه.
خدایا کاش حکمتت رو می دونستم ولی راضی ام به رضای تو!
من تا الان لکم از دیشب ساعت 9 تا الان فرقی نکرده و هر سری دستشویی می رم و خودم رو با دستمال خشک می کنم دستمال روی لک قهوه ای می بینم و این لک قطع نشده با اسرار خودم دکتر بهم شیاف مقعدی پروژسترون داد وگرنه گفت این سقط میشه و احتیاجی به شیاف نیست هر شب یه دونه از امشب می خوام بزارم
اره عزیزم منم نی نی اولم اینجوری شدم 8 هفته بودم میدونم چقدر سخته منم غریب بودم و تنها تازه اینقدر اون سال برف اومده بود نمیتونستم برم دکتر(ماشین رو نمیشد در بیاریم و اژانس ها هم کار نمیکردن) امیدوارم نی نی شما سقط نشه ولی اگه شد توکل کن به خدا
فعلا استراحت کن ایشاالله مشکلی نیست شاید سونو گرافی اشتباه کرده
حافظ میگه: که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها،
من میگم: اگه عشق واقعی باشه اول و آخر نداره تمام مشکلات آسون میشه
دختر نازم حالا تو بغل مامانیه، خدایا شکرت
Lilypie Pregnancy tickers