2733
2739
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108090 بازدید | 156 پست
سلام به خانموم های رشتی من 3سال ازدواج کردم و کم کم در فکر بچه ام...یه نظر خواهی میخواستم از همتون بکنم....من ساکن یه شهر دیگم که تقریبا 4 ساعت با رشت فاصله داره ولی خودم رشتی ام و پدر مادرم اونجان...تو این شهری که من زندگی میکنم دکتری زنان زایمان خوب نیست کلا دکتری خوب نداره همه ام اکثرا میرن تهران ....حالا ازتون میخوام یه راه حل بهم نشون بدین به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومایی که باردار نمیشن بیاین کلوب گاهی تلخ گاهی شیرین

بعدشم من دیگه ظهری نمیرم

دوسال منو معطل کرد آخرشم ....

فقط پول براش مهمه و درست حسابی جواب نمیده

الان تهران میرم هرچند از انزلی تا تهران یکم سخته اما چاره چیه

♥اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. ♥ ♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ♥♥•٠·
هرکی هر سوالی داشت پیام بذاره براممم

جواب میدم انشالله هممون مامان شیم
♥اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. ♥ ♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ♥♥•٠·
2728
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
2738
سلام خانوما من خیلی تحقیق کردم در این زمینه پیش افراد متخصص،در حال حاضر حرف اول رو دکتر ظهیری میزنه،متد و اطلاعاتش از همه به روزتره و خیلی هم با اخلاقه،مسلما سرش هم خیلی شلوغه،اما با این حال همه چی تحت کنترلشه!من بهش ایمان دارم چون الکی با روشهای مختلف وقتتو تلف نمیکنه،یهو میره سر راه حل اصلی! من ماه گذشته لاپاراسکوپی و کورتاژ تشخیصی و هیستروسکوپی کردم پیشش تو بیمارستان قائم،خیلیییی خیلی راضی بودم،امیدوارم به زودی نتیجه بگیرم.
سلام من دکترم مهرافزاست. عملش عالیه.چهار سال پیش سزارینم کرد.عاالی بود. هیچ عوارص بعد از عمل نداشتم.فامیلمونم نازا بود پیشش رفت الان یه دختر داره.فقط خیلی شلوغه.
وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
سلام دوست جونا من تازه عضو شدم،میشه کمکم کنین ،من دکتر نویریه خیلی راضیم ولی چون بیشتر مسافرته میخوام عوضش کنم برم پیش دکتر فریبا میربلوک،ولی نمیدونم دکتر میربلوک چجور دکتریه،تعریفشو زیاد شنیدم بعدش شما میدونید سزارینم میکنه یا فقط طبیعی؟یا بیمارستان قائمم میره؟
2706