موضوع بحث

دکتر زنان در رشت

1395/11/04 19:47 44
موضوع بحث: دکتر زنان در رشت
سلام بچه‌ها
اینجا کسی هست که بدونه بهترین دکتر رشت برای نازایی کی‌است؟ و احیانا کسی در مورد کلینیک دکتر مرضیه مهرافزا اطلاعاتی داره؟ ممنون میشم کمکم کنید.
سلام خانم های عزیز.منم اسم دکتر صدری و دکتر ظهیری رو شنیدم.من لاهیجان هستم.اینجا پیش دکتر زرعی چیان چند بار رفتم ولی خیلی تند کار میکنه.
میخواستم بپرسم دکتر صدری با حوصله جواب آدم رو میده یا تند تند معاینه میکنه و ....
ممنونم
سلام به همه من تازه عضو شدم اینجا بعد یه دکتر خوب زنان می خوام تو رشت که کارش خوب باشه زیادم شلوغ نباشه میشه بهم معرفی کنید ؟
سلام به دوستان من 7 ساله تحت نظر مهر افزا هستم والان ماه ششم بارداری دوممه خیلی خیلی راضی ام در صورتی که خود دکتر مهر افزا ویزیتتون کنه
سلام به عزیزای همشهری از کار دکتر براتی کی اطلاع داره شدیدا نیاز دارم
سلام اگه کسی از رشته بیاد تا هم تبادل نظر کنیم
سلام اگه کسی از رشت یا ستان گیلان
من به هیچ کس دکتر مهر افزا رو دیگه توصیه نمی کنم چون باعث از بین رفتن دوقلوهای من تو 5 ماه و نیم شد یه ادم بیخود و پول پرسته که از خدا خواستم ازش نگذره چون بی وجدان تر از اون کسی نیست مرده شور کلینیکش رو ببرن
من مریض دکتر ظهیری هستم.
سرش شلوغه، تند تندم کار میکنه اما دکتر خیلی متعهد و خوب و باسوادیه.
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
من پیش دکتر فکور رفتم اصن راضی نبودم.پیش محمد تبارم رفتم راضی نبودم.اگه کسی دکتر خوب تو رشت میشناسه بگه
هلی جون گفتم که.
زیبا ظهیری
سعیده صدری

فعلا این دونفر حرف اول رو میزنن.
مرسی عزیزم.شنبه پیش دکتر ظهیری وقت گرفتم.ممنون
سلام من تحت نظر دکتر صدری هستم . کارش خوبه ولی میخواستم بدونم کسی پیشش زایمان طبیعی داشته یا شنیدین انجام داده باشه؟؟
این نیز بگذرد...
مامانای رشتی؟؟؟
این نیز بگذرد...
سلام دوستان. منم تحت نظر دکتر صدری هستم . سرش شلوغه و تند تند ویزیت می کنه ولی به کارش ایمان دارم و ازش راضیم. تجربه بالایی داره و میگن سزارین رو عالی انجام میده. یکی رو میشناسم که پیشش زایمان طبیعی داشته ولی از جزییات بی خبرم.
http://ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=15006&ChatDate=2-5-1391&PostID=26273881#26273881پ
************ مامانای خوشگل آینده ************
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1027250&PageNumber=2
سلام
دوستان منم حدودا یک سال میشه که میرم پیش دکترظهیری
کارش خوبه من که راضی هستم ازش
♥اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجَّّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ. ♥ ♥اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ♥♥•٠·
سلام خانومهای گل گیلانی من پیش دکتر شرف الدین میرم خیلی کارش خوبه تو کارش استاده اما بدیش شلوغی مطب البته میدونید که تا یه دکتر خوب نباشه که شلوغ نمیشه
Lilypie Pregnancy tickers
بچه ها من روز 4 انتقالمه. برام دعا کنید.
به سلامتی!
Daisypath Anniversary tickers
ارسال پاسخ و نظر شما