2752
2734
عنوان

چرا حسابمو نمیتونم ببندم؟؟؟!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حاضرن هر کاری بکنن حتی تو یه موسسه ای حساب داشتم خواستم اونو ببندم اونقدر منود پیچوند پشیمون شدم آخه من با دوتا بانک کار میکنم برام بسه چرا باید حساب زیادی داشته باشم
2731
باورتون نمیشه یبار تو یکی از این موسسات از حرصش جلوی من دفترچمو پاره کرد چیزی نگفتم یکماه بعد از همون جا بهم زنگ زدن و عذر خواهی کردن و گفتن حق باشماست و ما اون کارمندمونو اخراج کردیم!!
بنظرم بانکی که اصرار داشته باشه به مشتری که نرو بمون . اون بانک مورد علاقه نمیتونه باشه. منم چندین بار خواستم حسابمو ببندم و مخالفت دیدم .و وقتی که بستم به کارمند گفتم .چون زیاد اصرار کردی هرگز به شعبه اصلیتون هم مجدد باز نمیکنم. چون خیلی اذیت و اصرار کردی.
این سنم واقعی  نیست لطفا در خصوصی نپرسید .
2706