2703
2553
سلام مامانای مهربون
من هفته 6 بارداری هستم
البته سونو گفت هفته 5 هستی
این خیلیییییییییییییییییییییییییییی نگرانم کرد
البته مهم تر از اون اینه که من اصلا ویار یا علامتی از حاملگی ندارم
اگه دکتر سونو نمیکرد فکر میکردم توهمه این حاملگی
من یه بارداری پوچ داشتم
این بار متفورمین خوردم و ماه دوم اقدام حامله شدم
الانم دکتر بهم شیاف داده و امپول پرولوتون
اون دفعه هم همینطور ویار نداشتم
5 روز مونده به پری بتام 25 بود و 5 روز بعد از پری بالای 1000(عدد دقیقش نگفته بود)اینم بگم مادر و خواهرم اصلا ویار نداشتن
بخدا از ناراحتی همش اشک تو چشامه
میترسم
کمکم کنید و از تجریه هاتون بگید
خدا از خواهری کمتون نکنه
هانا جان چرا ترس ؟

من هم اصلا علامتی نداشتم

و سونو و تاریخی که خودمون داریم همیشه فرق می کنه توی سونو از روز اول اخرین پرید حساب می شه

من از دارو ها سر در نمیارم ولی اگه ترست اینه که ویار یا علامتی نداری من هم نداشتم و باید بگم این طبیعی هست

مبارکت باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من از هفته دهم ویارم شروع شدوقبلش هیچ مشکلی نداشتم. نگران نباش. من سر بارداری دخترم ویارنداشتم اما سر این یکی ویاروحشتناک ازهفته ی دهم تا شونزدهم داشتم سونو هم گفته پسره.انشا ا.. همه ی مامانای باردار به سلامتی فارغ بشن ونی نیای سالم صالح به دنیا بیارن هر کسی هم آرزوی بچه داره خدا به زودی بهش ببخشه.
خــــــدایـــــا...آغوشت را امشب به من می دهی ؟
برایِ گفتن چیزی ندارم اما برای ِ شنفتن ِ حرفهایِ تو گوش بسیار . .
می شود من بغض کنم تو بگویی :مگر خدایت نباشد که تو اینگونه بغض کنی . .می شود من بگویم خدایا ؟تو بگویی : جانِ دلم . .
می شود بیایی ؟تــــمــــنــــا می کنم......
سلام دوستای گلم یه مشکلی برام پیش اومده لطفا اگه میدونید راهنماییم کنید
من 3 ساله ازدواج کردم 3 ماهه اقدام کردم واسه نی نی
اون روز رفتم دکتر برام ازمایش اف اس اچ نوشت انجام دادم گفت تخمدانهات خیلی ضعیف هستش
از اونجایی که من پری هام مدتش طولانیه برام مدروکسی پروزشترون تجویز کرده به مدت 15 روز و گفته بعد از تموم شدن پری بلافاصله باید نزدیکی داشته باشی منم این قرص هارو شروع کردم از طرفی شو شوی من 2 روز در زمان تخمک گذاریه من مسافرته

میخواستم ببینم اگه 2 قرص اضافه خود سر (مدروکسی) مصرف کنم تا 2 روز دیرتر پری بشم و تخمک گذاری 2 روز عقب بیافته ایرادی داره؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم اگه میدونین کمکم کنید
عاقبت در یک شب از شبهای نور کودک من پا به این دنیا نهاد ...آن زمان بر من خدای مهربان نام شور انگیز مادر را نهاد
ها نا جون مبارکه چرا قصه می خوری خوشحال باش که ویار نداری در ضمن در مورد ویار من زیاد تحقیق کردم به مادر و خواهرت هم بستگی داره انشا اللههههههههههههه که بارداری سالمی داری برای منم که نینی ندارم ممنون می شم دعا کنی
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
sarah عریرم امیدوارم زودی مامان بشی
یاسمین جان من اطلاعی ندارم ولی اینو میدونم اگه بخواد بگیره با دوبار نزدیکی هم میگیره
بعدشم اسپرم تا سه روز تو بدن زنده میمونه
2706