2737
2734
عنوان

کالسکه عصایی مکسی کوزی مدل loola

3827 بازدید | 18 پست
سلام دوستان.

من دوست داشتم کالسکه mura بخرم اما فکر می کنم خیلی بزرگه و میگن برای اینکه توی صندوق 206 جا بشه باید چرخ هاش و در بیارم

چون میخوام کریر حتما مکسی باشه برای انتخاب کالسکه محدود شدم.

می خواستم ببینم کسی این مدل رو داشته؟

نمایندگیش داره؟ قیمتش رو می دونید؟

و در کل راضی هستید یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
man az in model baraye pesaram gereftam.................be nazaramam aali bood....carieresh o mishod faghat roo be khodet bezari, kaleskasham be har 2 taraf mishe bezari.be nazare man az maxi khili shiktare............maxi khaili ziyad shode dige...........in model male bebe confort hastesh.. ke albate migan male hamooz maxie
man az avaye koodak kharidam,dige nadare
vali oon namayandegie valiasr balatar az abbasabad bayad dashte bashe
sandalie mashinesh o az oonja jadidan gereftam
kaleske o carier o hodoode 800 gereftam
مرسی مامان بردیا جان

دیروز رفتم نمایندگی عباس آباد داشت.

کالسکه اش 495 تومن بود. به نظرم خوب اومد.

گفت کریر مکسی هم روش نصب میشه.

چه رنگی گرفتی؟

توی فروشگاه فقط سبز داشت.

اگر رنگ دیگه ای گرفتی عکسش و برام می زاری؟

چون گفت رنگ رو از توی ژورنال انتخاب کن. یه آبی داشت به نظرم بد نبود ولی از نزدیک همیشه فرق داره
لی لی پونت جون سلام ......... من هم می خوام این مدل رو بگیرم .... منم تو همون مغازه سر عباس آباد دیدم ... فقط یادم رفت بپرسم کالسکه اش تا چند سالگی و یا چه وزنی رو تحمل می کنه ؟؟ تو پرسیدی ؟؟
آخه بعضی کالسکه ها فقط برای 15 کیلو هستن یعنی 3 سال ولی من می خوام تا 5و6 سالگی بشه استفاده کرد من سرخابی و بنفش میگیرم البته اول باید راجع به وزنش مطمئن بشم ، متاسفانه تو سایتش هم چیزی راجع به وزنش ننوشته.

من با کریر خودش می گیرم که ست باشه
2706