2737
2739
عنوان

مشهدیا بیاین اینجا با هم بیشتر اشنا بشیم و حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 87901 بازدید | 8428 پست
دخترمهرولاله جون خویبد
راحله جون ماکه قصدمون توهین نیست کسی که خودش مشهدیه به خودش که توهین نمیکنه ولی بحث کجایی بودن نیست بعضی اخلاقهای بده که همه میتونن داشته باشن اهل هر جاهم که باشن ولی بهتره که اصلاح بشن بعدش مگخ خسیس بودن توهین حساب میشه شمازودجوش میاری ها
به سلامتی کسی که اگه همه باشن و اون نباشه انگاری هیچکس نیست..... تقدیم به همسرعزیزم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی جنبه انتقاددارم اصلاهم بهم برنمیخوره هرکی از هرکی دلش خونه میتونه بدوبیراشوبه من بگه میشم سنگ صبورتون
به سلامتی کسی که اگه همه باشن و اون نباشه انگاری هیچکس نیست..... تقدیم به همسرعزیزم
2731
نرگس جون بیخیال ، یعنی متن من بوی ناراحتی و جوش آوردن میداد،
من هم مشهدی ام بله
با تجربه ای که در بیزینس دارم برای فروش محصولاتمون باید قشر مورد نظرمون رو شناسایی کنم، نیازهاشون رو بسنجیم اون موقع کالا رو عرضه کنیم، شاید مردم مشهد علاقه شون توی سمت دیگه ای غیر زمینه محصولات شماست، اینو باید بررسی کرد عزیزم(اینو دارم همینجوری برای راهنمایی می گم سوء برداشت نشه جون من)
راحله جون خودم لایکت میکنم ولی من معتقدم همه ادمهامیتونن از هرکی دلشون یمخوادخوششون بیادیابدشون بیادنظرهاباهم فرق میکنه پس بهتره به نظرهم احترام بزاریم واصلاناراحت نشیم من بااینکه از بعضی اخلاقهای مشهدیهاخوشم نمیادولی دوسالی که رفته بودم شمال اگه کسی از مشهدیهابدمیگفت حسابی حالشومیگرفتم چون دلم نمیخواست به جایی که متولدشدم تو.هین بشه ولی اینجافرق میکنه اگه از همدیگه انتقادکنیم اشکالی نداره به عنوان یه همشهری
راحله جون منظورت برام واضح نبودچون من که فروشنده نیستم خواهر من یه زن خانه دار که دربه دردنبال چندتادوست ساده وصمیمی میگردم البته وقتی دوست شدیم خدمات ارایشی روهم مجانی انجام میدم بازم بگیدمشهدیهاخسیسن بابااتیش زدم به مالم به خاطریه دوست
2738
مرسی لاله جون به اینجاکه میرسه وقتی صحبت از قشنگی میشه باباهامیگن به خودم رفته مامانامیشن مترسک سرجالیز
کدوم سمت میشینی لاله جون
من تودنیابادوتاچیزخیلی خوشحال میشم یکی کتاب دومی وقتی خراطهاالبوم جدیدمیده بیرون بدجوروابسته اهنگهاش شدم خدایکی خواننده بااحساس هم یکی اونم خراطها
نرگس جون کاش از اونجا نرفته بودم من قبلا بلوار پیروزی بودم الان اومدم گلبهار .......

الان باهات دوست میشدم اون وقت ولت نمیکردم
خرید مستقیم از برندهاترکیه🇹🇷 لیری ۱۶۰۰ باربری۳۵ تومن😳😳 @albaseshik
شرمنده راحله جون استه استه میام میترسم کثیف کاری بشه دورازجونت خواهرتودوران پری هستم چه بدم میاداز کثیف کاریهای زنانه
دخترمهرموجیگرنوموخوام کوباب میخوام
2706