2733
2734
عنوان

لاپاراسکوپی

279 بازدید | 34 پست

کسی بوده باتنبلی تخمدان شدید لاپاراسکوپی انجام بده و باردارشه؟؟؟

عاقبت روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍
یعنی با دارو فولیکول نداری عزیزم؟

چرادارم.فولیکولهای خوب دارم اتفاقا .ولی دکتر میگه پوستشون کلفته و دیر باز میشن ....

عاقبت روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرادارم.فولیکولهای خوب دارم اتفاقا .ولی دکتر میگه پوستشون کلفته و دیر باز میشن ....

بجای لاپراسکوپی میکروانجکشن کن .....من هردورا کردم ولی نتیجه نگرفتم

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2731

چه جالب منم فولیکول دارم ولی اصلا نتیجه نمیگیرم و دکترم میگفت احتمالا آزاد نمیشن.ولی در مورد پوست گرفت چیزی تابحال نشنیدم 

خب قبلا شنیدم بعضیا لاپاروسکوپی میکنن برا تنبلی و نتیجه میگیرن.ولی خب لاپاروسکوپی برا پوست فولیکول کاری میتونه بکنه؟؟؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستید
بجای لاپراسکوپی میکروانجکشن کن .....من هردورا کردم ولی نتیجه نگرفتم

Amhرو چند بود؟شمام تنبلی تخمدان داشتین؟

عزیزم دکترم برا آزاد شدن تخمک بمن پیشنهاد ورزش و پیاده روی و کاهش وزن داده 

تحرک میگن خیلی خوبه برا آزاد شدن تخمک 

امتحان کردید تحرک و ورزش؟؟؟اضافه وزن هم دارین؟

چه جالب منم فولیکول دارم ولی اصلا نتیجه نمیگیرم و دکترم میگفت احتمالا آزاد نمیشن.ولی در مورد پوست گر ...

دلیل باز نشدن فولیکولا همون پوسته فولیکوله که خیلی از دکترها دیگه اینقد برا بیمار توضیح نمیدن.و جوری ک این دکتر میگفت ،دلیل بازنشدنشون  ذخیره تخمدان بالا و amh بالاست که میگفت وقتی کوتر تخمدان انجام بدی این هورمون پایین میادش و ۷۰ درصد افراد جواب میگیرن......شما چن وقته اقدامین؟

۲  اره عزیزم

۲ که اصلا بالا نیست.....مال من رو ۹ونیمه

عزیزم دکترم برا آزاد شدن تخمک بمن پیشنهاد ورزش و پیاده روی و کاهش وزن داده  تحرک میگن خیلی خوب ...

والا منم هرسری بم میگه تحرک داشته باش وورزش کن ورژیم غذایی کم نشاسته .....ولی من لاغرم قدم ۱۶۴ ووزنم ۶۰  کیلو.یمدت خیلی رژیمو رعایت میکردم شبیه مرده ها شده بودم ولی ورزش راستش تا حالا بصورت دائم انجام ندادم.......

۲ که اصلا بالا نیست.....مال من رو ۹ونیمه

من تنبلی دارم شما پلی کیستیک ...من ذخیرم داره تموم میشه با ۲۷سال سن بهم گفت ۳۰یائسه میشی احتماالا ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
دلیل باز نشدن فولیکولا همون پوسته فولیکوله که خیلی از دکترها دیگه اینقد برا بیمار توضیح نمیدن.و جوری ...

من یک سال و نیم اقدامم عزیزم 

اره شنیدم ک لاپاروسکوپی ممکن به ذخیره تخمدان آسیب بزنه مخصوصا خانمایی که برا رفع آندومتریوز لاپاروسکوپی میکنن و میگن باید دکتر خیلی کار بلد باشه تا ذخیره آسیب نبینه 

من میترسم با این کار ذخیره کم بشه و خدایی نکرده نتیجه هم نداشته باشه 

ذخیره من ۲و خرده ای بود.این مقدار زیاده؟؟؟آخه هم دکتر زنان هم غدد گفتن خوبه

دلیل باز نشدن فولیکولا همون پوسته فولیکوله که خیلی از دکترها دیگه اینقد برا بیمار توضیح نمیدن.و جوری ...

مطمینی با کوتر جواب میگیری ؟شما باید هچینگ بشه فولیکات ....یعنی همون میکرو 

من تنبلی دارم شما پلی کیستیک ...من ذخیرم داره تموم میشه با ۲۷سال سن بهم گفت ۳۰یائسه میشی احتماالا .. ...

اره بم گفت پلی کیستیکی.....گفت هیچ مشکل خاصی نداری و پلی کیستیکی فقط.دیوونه شدم دیگه اینقد بش فک میکنم😒

2706