2737
2739

سلام بچه ها امیدوارم خوب باشین. 

من بچه خوبی شدم و ضد افتاب و به روتین پوستیم اضافه کردم😉🥰 یعنی چه بیرون برم و چه توی خونه هر دو ساعت ضد آفتاب میزنم. 

علت اش م اینه که تعریف روغن رز هیپ رو شنیدم که ویتامین c زییییادی داره  و خیلی برای پوست عالیه،👍😃 منم تهیه اش کردم و شب ها میزنم، میدونید که ویتامین c حتمآ شب باید استفاده بشه و حتما هم باید روز ضد آفتاب بزنین وگرنه برعکس صورتتون پر لک میشه 

روتین من الان اینجوری که : صبح که بیدارمیشم صورتم و با میسلار تمیز میکنم، با شوینده میشورم، تونر میزنم، مرطوب کننده و ضد آفتاب. و هر دو ساعت هم ضد آفتابم و تمدید میکنم. 

میخواستم  ببینم شما هم اینکار و میکنید؟ حال پوستتون بهتره؟ 

من پوستم چرب و مستعد جوشه. 

ضدافتابتون چیه؟ ویتامین سی محبوبتون چیه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من میسلار خریدم ولی آرایش نمیکنم

میتونم همینجوری استفاده کنم ؟ 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

والا اسی جان پوست من چرب و مستعد جوشه ژل شستشو و تونر و میسلار که استفاده می‌کردم دیدم ای داد بیداد پوستم داره تیره و نازک میشه همه رو گذاشتم کنار 

در طول روز و بیرون رفتنی ژل ضد آفتاب میزنم 

شبا موقع خواب هم ابرسان و دور چشمو خراطین اصل 

آب و مکمل هم میخورم 

همین چون پوستم همه چیو پس میزنه 

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
2740
من خیلی دوست داشتم سرم ویتامین سی ب روتینم اضافه کنم ولی واقعا نمیتونستم300تومن براش هزینه کنم.  ...

منم قبلا روتین کامل داشتم ولی صورتم جوش جوشی شد 

منم ولش کردم فقط ضد آفتاب میزنم همین 

خدایاشکرت ❤
من میسلار خریدم ولی آرایش نمیکنم میتونم همینجوری استفاده کنم ؟ 

میسلار همون ارایش پاک کنه، ببین من وقتی ضد افتاب، یا روغن میزنم اول با میسلار واتر پاک میکنم بعد شوینده میزنم. 

میسلار همون ارایش پاک کنه، ببین من وقتی ضد افتاب، یا روغن میزنم اول با میسلار واتر پاک میکنم بعد شوی ...

میدونم همونه 

شما گفتی جز روتینته یعنی آرایش نداشته باشی هم میزنی؟ 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡
2706