2733
2734
دوستای گلم میشه واسم دقیق توضیح بدین چه جوری حریره بادام و فرنی درست کنم؟
دخترم الان 5 ماه و 17 روزه اش هست تا 2 هفته دیگه باید غذا را شروع کنه
منم بلد نیستم اینا را درست کنم
و می خوام بدونم چه قدر و چه جوری بهش بدم
مرسی از کمکاتون
عزیزم برای فرنی 120 سی سی یا نصف لیوان شیر +2قاشق مربا خوری سر صاف آرد برنج+1قاشق مربا خوری شکر
اول شیررو میجوشونی تا 1 دقیقه بجوشه بعد که سرد شد بقیه مواد رو اضافه میکنی و اونقدر هم میزنی تا ازقاشق نریزه البته اوایل بایدیه مقداری رقیق تر باشه
من حریره بادومو اینجوری درست میکنم
4تا بادومو میزارم تو آبجوش خیس بخوره بعداز چند دقیقه پوستشو میکنم رنده میکنم میریزم توی تنظیف بعد توی یه ظرف کوچیک روش آبجوش میریزم هرچند دقیقه یه بار فشار میدم تا شیرش خوب دربیاد
بعد آرد برنجو با آب حل میکنم میزارم سرگاز بعد شیره بادومو اصافه میکنم میزارم تا غلیظ شه یه تکه کوچیک کره میندازم توش آخر سرم یه کم شکر
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه حریره بادوم هم
120 سی سی یا نصف لیوان شیر +2قاشق مربا خوری سر صاف آرد برنج+نیم قاشق مربا خوری شکر +5 تا بادوم درختی شیرین که 5 ساعت تو اب جوش خیسیده و پوستش کنده بشه و با صافی فلزی رنده شده باشه
اونم مثل فرنی درست میشه

2728
2740
سلام
اب که جوش جوش امده رو میریزید روی کیسه ای که توش بادومه پودر شده هست
توی یه کاسه و همزمان که اب جوش رو روی کیسه میریزید با یه قاشق هم محتوات داخل کیسه رو فشار میدین یا شیره بادوم خوب کشیده بشه
و به شما یه مایع شیری رنگ میده حالا میتونید این مایه رو داخل شیری که همیشه به بچه میدین بریزید یه جوش کوچک که زد بزارید یه کم خنک بشه بدین بچه بخوره
اگه 6 ماه تموم بشه میتونید بجای شیر خشک همین کار رو با شیر گاو انجام بدین
برای شیرین شدنش هم میتونینید خیلیییی کم نبات داخلش حل کنید