2733
2734
عنوان

زایمان در 36 هفته و 5روز

47415 بازدید | 24 پست
دوستان من الان به حساب پری 36 هفته و 1روزم وبه حساب سونویی که رفتم 37 و 1روز
دیابت بارداری دارم و از 28 هفتگی همش انقباض دارم جدیدا که نفسمو میبره
ایزوپزین هم میخورم
دکتر برام 12فروردین تاریخ زده بود اما امروز گفت تا سوم نی نی رو به دنیا میاره
خیلی نگران نی نیم هستم که نارس نباشه
دکترم از 3تا 9 عید نیست میترسم بگم نه وقتی دکی نیست دردم بگیره کسی هفته 36 و 5روز زایمان کرده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سونوی ان تی که نسل امید هفته 12 دادم تاریخ زایمانمو 21 فروردین زده با اون حساب 19 روز زودتر به دنیا میاد اشکال نداره خیلی اضطراب دارم بارداری سختی داشتم
هفته 16 انقدر خونریزی کردم که فکر کردم نی نی سقط شده برام دعا کنید تورو خدا
2728
منم اول هفته 37 زایمان کردم. نی نی ام 2950 بود. آمپول بتامتازون هم فقط یک ساعت قبل از زایمان زدم.نی نی ام نیاز به هیچی نداشت. نگران نباش نارس نیست
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2738
وزن نی نی من 2730 بود. بتامتازون رو هم 3-4 ساعت قبل زایمان زدن. پسرم یه کوچولو زردی داشت که خوب شد. مشکوک به سپسیس هم بود اما همه آزمایشا و کشت خون و ... رو گرفتن و بررسی کردن. خدا رو شکر هیچیش نبود. اصلا نگران نباش و همه چیو با خیال راحت بسپر به خدا.
سهی جان
با توجه به اینکه جنین بیشترین وزن خودشو تو ماه آخر می گیره، خوب بچه هایی که زودتر دنیا می یان معمولا وزنشون کمه. اما مهم نیست. ایشالا بتونه خوب و با قدرت شیر بخوره و مکیدنش خوب باشه، خیلی زود وزن می گیره و قوی میشه.
2706