2737
2734
عنوان

خسته شدم انقدر مراقب بودم...

780 بازدید | 12 پست
خسته شدم انقدر حواسم به تکون خوردنش بوده الان که هفته 25 هستم، هنوز خیلی خیلی کم تکون میخوره خیلی هم ضعیفه اگر تکون بخوره امروز میخوام سرخود برم سونو ببینم آب دورش کم نشده باشه از اولش هم همین طوری بود
منم اون موقع ها تکونهاش کم بود برام دکترم هم گفت تا هفته 28 نیازی به شمارش تکونهای بچه نیست چون هنوز قوی نشده
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان نیازی به شمارش نیست . تکوناش برای شما ضعیف به نظر میرسه چن هنوز کوچیکه و دورش پر از آب . تو ماههای آخر باید چک کنی تکونارو .
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
اووووففف بچه من انقدر کم تکون میخورد،انقدرگریه میکردم، نصف شب شوهرمو مجبور میکردم بریم نوارقلبشو بگیریم و اینا الان که یه سالشه اشکم درمیاد که فقط 3 ثانیه تکون نخوره، واقعا بیشترین زمانی رو که نمیدوئه 3 ثانیه اس، جتی هیچ وقت نمیشینه، منم باهاش میدوئم تا 2تاقاشق عذا دهنش بریزم نگران نشو خیلی
2740
دخترمنم خیلی کم تکون میخورد... تو 8و9 ماهگی زیاد شد... میرفتم هی صدای قلبشو چک میکردم خداروشکر سالم بود
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
گل مریم دیابت بارداری یا پر آبی نداری؟ من خودم دیابت داشتم بخاطر پر آبی دور جنین حرکاتشو کم متوجه می شدم فکر می کردم بچه ام خیلی خوبه اذیت نمی کنه نگو...
خوش دار که آرامش ما را نخراشی