2733
2739
عنوان

چرا بچه من کتک میخوره .........

5538 بازدید | 14 پست
هر جا میریم خونه مادر شوهرم پسر خواهر شوهرم یا برادر شوهرم میزنن و هیچکس هیچی نمیگه عمه هاش طرفدار پسرها هستن و نمیگن نزن

ولی اگه دخترم چیزی از اونا برداره اونا میان از اون پسره دفاع میکنن و من عکس العمل نشون میدم و شوهرم هیچی نمی گه !چرا شوهرم چیزی نمیگه؟؟؟؟!!!!!!!!!!

البته عمه هاش عقده ای هستن و کلا همیشه از زن و بچه این برادره دفاع میکنن.....

و میگن همه باید باید با اینا خوب باشن بی چون و چرا!!!!!!!!!!!!!!!

گذشته از اینا دختر خواهرم هست اونم دخترم رو میزنه و دخترم گریه میکنه و خواهرم هیچی نمیگه!!!!!!!!!!اگه هم من دفاع کنم از دخترم ناراحت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

شما بگین من چه کنم؟

من واقعا منتظرم حتی اگه شده یه پاسخ چون واقعا درمانده ام .

چرا شوهرم چیزی نمیگه؟چرا هرچی من دفاع میکنم اوضاع بدتر میشه.....

راستی اینم بگم که این خواهرشوهرم که ازدواج نکرده مادرش همش ازش دفاع میکنه و من رو مشکل دار میدونن که از دختر کوچیکم دفاع میکنم......!!!!!!!!
خوب خودت مواظب دخترت باش خانومی
بچه ها کوچیکن و نمی فهمن
ما بزرگترها باید مواظبشون باشیم
پسر من از بچه ی خاهرم کتک خورد
طوری که لب بچه من خون اومد
هردوشون 2.5 هستن
من باید بچه خواهرم رو دعوا کنم ؟
یا به خواهرم بگم چرا جلوی بچت رو نمی گیری؟
من اینکار رو نمی کنم
در عوضش خودم بچه خودم رو توی بغلم میگیرم و ازش دفاع میکنم
و حواس بچه ها رو به یه چیز دیگه ای غیر از خودشون جلب میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

manmam ein moshkelo dashtam,vali bad az ye modat ke ba pesara saro kale zado man kari beheshoon nadashtam kam kam khodesh az pase khodeah barmioomad va karaye oonaro tekrar mikard va az haghesh defa mikard,agar mahd ham beran bach ha gholdor mishan va mitoonan az khodeshoon defa konan,midoonam kheily sakhte manam ham midavidam tarafe bache ha va ghati mikardam ke chera bacham gerye oftade va shoharam migoft bachan khodeshoon az pase ham barmian va mano bishtar asabi mikard
2731
تو دعواهای بچه گانه نباید دخالت کرد. نسیم جون راست میگه.

بچه ها با دعوا کردن و قهر و آشتی کردن بزرگ میشن.... مگه بچگی های خودتون یادتون نیست؟ هر وقت من و دختر خالم دعوامون میشد و اون من رو میزد، باید مامان و خالم با هم دعوا میکردند؟

به نظر من اینجوری خیلی بهتره، دخترت کم کم باید یاد بگیره که از خودش دفاع کنه، باید بتونه خودش حق خودش رو بگیره نه اینکه تا یکی چیزی بهش گفت شما یا کس دیگه ای دخالت کنه.

شما هم زیادی حساسی، این ممکنه به دخترتون لطمه روحی بزنه و فکر کنه که خیلی بدبخته که همه میزننش! در حالیکه شما اصلا نباید رو این مسائل تاکید کنی و حتی نباید توجه کنی تا خودش برای خودش یک شخصیت قوی بسازه.
2738
چقدر زشت که به بچه هاتون یاد می دین تلافی کنن اونم اینحوری که هر کی زد تو هم بزن...
عزیزم این روخیه اصلا خوب نیست...با دخترت صحبت کن...بهش بگو اونا کار بدی می کنن که تو رو می زنن ...ولی تو مثل اونا نباش...هر وقت کسی تو رو زد بهش بگو چقدر بی ادبی...چه کاربدی می کنی...بعد باهاش تمرین کن و مثلا الکی بزنش و بگو چیزی که تو گفتی رو تکرار کنه...دو سه روز وقت بزار...صبح تا شب توو گوشش بخون...اگه جواب نداد..
بچه تو با روحیه ی صلح طلبی بزرگ کن و مطمئن باش اگه بچه ی تو یک بار به اونا بگه بی ادب کلی شرمنده می شن....
بین بچه ها این چیزا وجود داره باید سعی کنیم به اونا یاد بدیم که هم رو دوس داشته باشن . البته بعضی واقعا دورا زجون شما نمیفهمن مثلا یه بنده خدا از نزدیکان ما اگه حتی یه ادم بزرگ از کنارش رد بشه و پاش به پاش گیر کنه دیگه ادم بزرگه رو هم باید بزنه تا اروم بشه مامانش هم با کمال وقاحت میگه واستا که بزنه اون اگه نزنه ساکت نمیشه اخ که دوس دارم کله مامان رو بکنم ههههههههههههه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
عزیزم خواهرزاده دختر من هم دقیقا همین حالت رو داره با بچه اونیکی خواهرم
یعنی همیشه بینشون دعوا هستش ول اونها اخرش هم همدیگر و بزنند به نظرم درست نیست که دخالت کنیم ولی اینکه همیشه بچه شما رو میزنند و مامانش میبینه و چیزی نمیگه این دور از ادبه
بالاخره بچه باید انقدر تربیت بشه که به همبازیش دست درازی نکنه
بله سر یه اسباب بازی اختلاف دارن همش این میکشه اون برش میداره اینجا نباید حرفی زد باید اجازه داد بچه خودش استقلال داشته باشه
ولی خواهر زاده اولی من همیشه کوچیکه رو میزنه خواهرم به بچه اش هیچوقت نمیگه بده نزن!
ولی اگه کوچیکه بزرگه رو بزنه همه داداشون در میاد که واسه چی زدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه واقعا نباید دخالت باشه هیچکدوم حق دخالت ندارن اصلا مسئله ای نیست ولی اگه اون بزرگه اذیت شه همه ازش حمایت کنند مطمئن باش باعث سرخوردگی بچه شما میشه
بچه ها خوب محبت و میفهمن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ولی مخالفم با اینکه به بچه یاد بدیم بزن
چون یه زمانی میاد که یکی بچه شما رو میزنه شما دعواش میکنید بچه دچار دوگانگی میشه میگه مامانم اونجا که میگفت بزن حالا چرا انجا منو دعوا میکنه
همیشه من به بچه ها میگم خوش به حالتون که با همدیگه خوبین ..چه دوستای مهربونی باور کنید بچه اصلا خودش میفهمه و شده بارها از این ترفند استفاده کردم و تا اخر روز حتی یه بار هم همدیگه رو دعوا نکردن
حالا شما بگی بزن مطمئن باش اون حتی اگه یه دس بزران روش فکر میکنه کتکش زدن و سریع واکنش نشون میده و واقعا بوده این نوع واکنش ها که حتی صدمات بدی هم داشته
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
وقتی بازی میکنند برو کنار دخملت بشین و نگذار صدمه بخوره من که اصلا طلقت نمیارم کسی بخواد اشک بچه ام رو در بیاره شما هم نمیتونی از یه بچه دیگه توقع داشته باشی هوای بچه ات رو داشته باشه تنها راه حل اینه که پیش بچه ات بشینی و نقش داور و میانجی رو بازی کنی و موقع لزوم از کتک خوردنش جلوگیری کنی

2706