2733
2734
بچه ها واسه ازدواج یکی از دوستام میخوام براش کارت هدیه از بانک بگیرم.
روی کارت یه جمله خیلی کوتاه میشه چاپ کرد.
میخوام بگم روش یه جمله چاپ کنن به نظرتون چه جمله ای قشنگتره؟

خوشبختی من در بودن باتو است و روز رسیدن به تو تقدیر خوشبختی مناست. تو آمدی و عمیق ترین نگاه را از میان چشمان دریایی ات به وصال قلبم نشاندی. زیباترین گلهای دنیا تقدیم به تو ، بهترین عشق دنیا. بیستم مرداد، روز یکی شدنمان را از صمیم قلب تبریک میگویم و به تکرار تپشهای قلبم دوستت دارم.
اِعـتِــرآضـے وآرد نـیـسـتـ !حـُکمـِ دآدگـآهـ :زِنـدگــے اِجـبـارے...خـتـمـِ جَـلَـســہ!

ازدواج پیوندی است که هیچ کس در آن ضرر نمیکند. اگر همسر خوبی بدست آوردی خوشبخت میشوی و در غیر اینصورت فیلسوف میشوی. پیوندتان مبارک
اِعـتِــرآضـے وآرد نـیـسـتـ !حـُکمـِ دآدگـآهـ :زِنـدگــے اِجـبـارے...خـتـمـِ جَـلَـســہ!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از امروز به بعد شما یک زوج هستید

در برابر یکدیگر تعهد یاد کردید

و یک بله کوچک گفتید

بله ای به وسعت یک عمر زندگی

برایتان آرزوی خوشبختی دارم

با خوشی از این روز یاد کنید

تا یاد آن به شما شادی و آرامش بخشد

لحظه های خوشبختی تان پردوام و آکنده از حرارت خورشید باد
2728

�����������

ازدواج شما، پیوند دو قلبی است

که جهان را یارای گسستن آن نیست

شما برای هم آفریده شده اید

هر کدامتان برای دیگری،‌ گنجی است

دست در دست یکدیگر با عشق و امید

مبارک باشد این خوشبختی و روزهای سپید

با هزاران شاخه گل رز، این عشق بر شما تبریک
2738
وفا، مهربانی و عشق
تعریفی از تمام لحظات زندگیتان باشد،
تا ابد...
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند
2706