2410
2553
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

1161320 بازدید | 1379 پست
سلام مامانای گل من هفته چهارده و شش روز رفتم سونو وبهم آلت تناسلی پسر رو نشوون داد و گفت بچم پسره.من چند بار با قطعیت ازش پرسیدم گفت برو براش خریدپلییز هلپ می کن.چند درصد ممکنه خطا باشه؟؟؟
درسته نگران نباش

خیلی خیلی کم احتمالش هست اشتباه کنه
مثلا بند ناف رو ببینه و فک کنه الت تناسلیه

وقتی با قطعیت گفته دیگه خیالت راحت
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
معمولا در مورد پسر احتمال خطا هست حالا یه کمی صبر کن هنوز برای خرید کلی وقت داری فعلا خریدایی که مربوط به جنسیت خاص نیست رو بخر تا دفعه بعد که رفتی و مطمئن شدی بخر امیدوارم اگه پسر میخوای صد در صد همون پسر باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وااااااااااااا
مگه الت تناسلیه جنین 14 هفته چقدره که بخواد با بند ناف اشتباه شه؟
منم هفته 15 رفتم و گف ننیم پسره.و اندام تناسلیشم دیدم کلش 3 دونه نقطه ی ریزه مگه میشه التش با بند ناف اشتباه شه
در ضمن 2 تا سونوگرافیست دیگه هم بهم گفتن پسره جوجوم
مطمئن باش پسره
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
2714
مریم جون به منم دقیق تو 14 هفتگی و 4 روز و یه بارم تو 16 هفتگی با اطمینان گفته بود پسره منم مثل تو جو گیر شدم رفتم لباس پسرونه خریدم اما نی نی م دخمله و اشتباه کرده بودن تو شش ماه که رفتم سونو گفت دختره البته احتمالا یعنی 70 درصد ولی خودمم فکر می کنم اشتباه کردن عزیزم به نظر من تا قبل از هفته 20 قطعی نیست من الان 25 هفته و 2 روزمه بعد از عید دوباره می رم سونو ببینم چی میگه
خدایا آنی وکمتر از آنی ما را به خومان وا مگذار
من هفته 16 رفتم گفتند پسر حتی گفت آلت تناسلی را می بیند یه جایی که معتبر هم بود هفته 22 رفتم گفت نه اشتباه شده صد در صد دختر است چند جا دیگه هم رفتم گفتند دختر است برای سیسمونی عجله نکن عزیزم احتمال خطا در هر دو جنسیت است.
"زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد......
2706