2737
2739
عنوان

لعنت به این دکتر بی وجدان ...

1547 بازدید | 23 پست
بچه ها الان شنیدم که زن داداش دوستم در اثر عوارض بی دقتی در عمل سزارین فوت شده و یه بچه 3 هفته ایش مونده بی مادر... الهی بگردم طفل معصوم... ظاهرا یه لخته خون حین عمل سزارین تو رگش مونده و به مرور علایم آمبولی ریه پیدا کرده ولی دکترش تشخیص نداده و گفته که داری ناز میکنی پاهاش ورم کرده و نمی تونسته راه بره . پیش هر دکتری رفته تشخیص درست ندادند و در نهایت یهو افتاده زمین و فوت شده . اگه دکترش که بد سزارین کرده باز به موقع تشخیص میداد بایه آمپول خوب میشد.بیچاره بچه طفل معصوم
آخیییییییییییییییییییییییییییی الهی بمیرممممممممممممممممممممممممم

یه نی نی رو بی مادر کردن خدا لعنتشون کنه با این کار کردنشونننننننننننننننننن
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
همسایه خواهرشوهر منم همینطور مرد خدا بیامرزدشون دو تا بچه رو گذاشت اولش مادرش بزرگ کرد بعدم شوهرش رفت زن گرفت اون بیمارستان مداین زایمان کرده بود فک کنم
یک کشور درست کنند برای بچه‌ها، بچه‌های فلسطین، اسرائیل، سومالی و ...، بچه‌های آدم‌های معتاد، وحشی، روانی و ...، بچه‎‌های گرسنه، بچه‌های تنها، بچه‌های کار... . بعد هی همدیگر را تحریم کنند، برای هم خط و نشان بکشند، بیگناهان را زندانی کنند، بمب روی سر هم بریزند، مین روی زمین بکارند... .
کاشکی بشر اجاقش کور می‌شد.

* فریدون مشیری
نه مامان روشاجون اتفاقا خیلیم خوبه البته اگه نگی مرده
بهتره بگی این جور علایم بعد سزارین خطرناکه وباید سریع خودتونو به بیمارستان برسونید نه اینکه بیای وبگی وافتاد مرد من خودم 18ماه پیش سزارین کردم وواقعا با این حرفاتون ترسیدم و وتو دلم گفتم خوب شد زاییدم ووتموم شد رفت
اتفاقا به نظر من خوبه مامانای باردار از یه همچین عوارضی با خبر باشن. ایشالا که واسه هیشکی پیش نمیاد اما آدم بدونه خیلی بهتر از اینه که ندونه.
"آرامش"هنر نپرداختن به مسائلی است که حل کردنش سهم خداست
دکترش کی بوده و کدوم بیمارستان ؟ تهران بوده ؟ خواهشا اطلاع رسانی کنین ........

من هفته 32 هستم و عید زایمانم هست و سزارین ..

مامان روشا ،،خواهشا بگو دکتر و بیمارستان ؟؟؟؟؟؟؟

خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2706