2733
2739
عنوان

بوشهر یا شیراز یا بوشهر وشیراز ؟

1707 بازدید | 11 پست
سلام دوستان عزیز ..... یه راهنمایی می خواستم .
تعطیلات نوروز قراره با خانواده بریم مسافرت ..... پیشنهاد من اهواز - بوشهر - شیراز بوده ..... ولی شنیدم راه بوشهر به شیراز خیلی پر پیچ و خم و کوهستانی و خطرناکه ..... بنابراین شاید مجبور باشیم یکیشون رو انتخاب کنیم .... کسی میتونه منو راهنمایی کنه که کدوم یکی برای مسافرت بهتره؟
کسی اطلاعی در مورد این مسیر ( بوشهر - شیراز ) داره ؟
کدومو تا حالا نرفتی؟
هر شهر قشنگیه خودشو داره خوب
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیما جون راستش هر دو تا شو رفتم ولی خیلی وقت پیش بوده ..... من ساکن خوزستانم ...
مامان پرهام عزیز شما تا حالا از این جاده رفتین .... می خوام بیشتر در موردش راهش بدونم .... خیلی گردنه داره ؟
2728
عزیزم فکر کنم حدود یک ساعت که از قائمیه دور بشی پیچهاش شروع بشه
بوشهر خودش جای دیدنی و تفریحی نداره مگه اینکه واسه دریا بری که اونم ساحل شنی نداره طرفای انرژی اتمی که دریاش ساحل ماسه ای داره واسه بازار هم که بیشتر میرن گناوه
2740
از قائمه تا شیراز تقریبا 2 ساعته ولی همش گردنه نیست شاید نیم ساعتش اگه خلوت باشه ......بقیه راه دو بانده یا جاده صاف هست ...... خیلی خطرناک نیست من مسیر همیشم هست ولی اگر شلوغ باشه یکم باید احتیاط بیشتر کرد
جهان کوچک من از تو زیباست