2726
سلام بچه ها
من 4 روز مونده تا پریم
دوست دارم باردار باشم و لی کمر درد می گیره زیره دلم دردهای قبل از پریود دارم
حرارتم هم زیاد شده تو رو خدا کمک از چیه این علائم؟
اولین صدایی که می شنویم صدای تپش قلب مادرمونه .....!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها من تمام این علائم رو داشتم.از شدت حرارت و گرما داشتم خفه میشدم.طعم آهن احساس میکردم.ولی پری شدم زودت از موعد و 2-3 روزه در صورتیکه همیشه زیاد بود باز هم امکان بارداری هست؟هنوز هم کمر درد و بیحالی دارم
بهاره جون انشاا......که بارداری ........
من فقط تجربه خودمو بهت می گم ..........من چند ماهی هست که اقدام کردم و هر ماه هم تمام علایم بارداری دارم اما پری شدم و باردار نبودم پس به علایم توجه نکن ............من این ماه حرارت بدنم فوق العاده بالا رفته بود و حتی با اینکه پریهام منظمه 5 روز پری عقب افتاد امام بی بی چک منفی بود رفتم از دادم که اونم منفی شد .......بعدشم پری شدم ولی همچنان هنوز علایمو دارم .........ههههههههههههههه
چه جالب عسل جان ...........پس شما هم مثل من شدی ............من امروز روز 7 پریم هست و دیگه خدارو شکر باید برم حموم اما باورت می شه هنوز تنگی نفس دارم و همچنان گر می گیرم ..........این گر گرفتگی ماه هایقبل نداشتم ..........با خودم می گم نکمه که باردارم .ههههههههههههههههههههولی پری شدم ...............تا 3 روز خون بود اما از روز 4 تا دیروز خون خیلی تیره بود ..نمی دونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهتاب جان ممکن که باردار باشی اما فقط 15% از خانومها در حین بارداری پری هم میشن........ اگه از بی بی چک استفاده کنی نشون میده........... من هم ماه قبل از بارداریم که برای بار 1 بود که اقدام میکردم حرارات بدنم بالا بود درد سینه ها و پری داشتم و 3 روز زودتر هم فقط برای 1 روز پری شدم اما با دکترم که تماس گرفتم گفت از بی بی چک دو بار در 2 روز استفاده کن اگه - بود باردار نیستی............ و همینطور هم شد اما ماه بعدش باردار شدم و 6 روز قبل از پری + بود.........
سلام عزیزان من یه هفته قبل پریودیم واسه بارداری اقدام کرده بودم پریودیم سه روز عقب افتاده بود همراه بالکه بینی بی بی چکم منفی بود بعد سه روز پریود شدم همراه با کمردردشدید،روزچهارم قطع شدالان روزهای آخر پریودیمه ولی همچنان کمردرد دارم تا به حال اینطوری کمردرد نداشتم نمیدونم واسه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ ممکنه باردار باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
حرمت اعتبار خود را در میدان مقایسه با دیگران مشکن, که ما هریک یگانه ایم موجودی بی نظیر و بی تشابه...
برای تقویت اسپرم شوشوها
جوانه گندم....تخم مرغ محلی...پیاز...عرق کاسنی....انار....خاک شیر....جیگرهفته ای حداقل 2بار....اب هویج هرروز....حجامت.....قرص ول من که این قرص ویتامینEوزینک وال کارنتین وسلنیوم وجینسینگ وفولیک اسیدوویتامین سی داره هروزاین قرص مصرف شه....قرص افرودیت....چهارمغز....کنجد.....عسل.....خرما.....شیرموز.....شیرخرما.....معجون عطاری.....دم کرده چوب دارچین وچوب زنجبیل گل گاوزبان وسنبل طیب ونبات وعسل وهل.......نخودپخته....تمشک....انجیر...سیاه دانه....غذای ابکی واش وسوپ....کرفس یااب کرفس.....نارگیل...روغن کنجدوروغن زیتون فرابکریابکر بدون تصفیه..قرص فورماتون...خوردن سبزی همراه غذا
2706