2737
2734
سلام من ۱۷ مهر هم به دلیل بارداری خارج رحمی لاپراسکوپی کردم و هم به دلیل ایجاد یه نسج در رحم که نمیدوتم دلیلش چیه کورتاژ تشخیصی شدم۰ ۳ روز از عمل گذشت وموردی نبود از اون به بعد هراز گاهی لکه خون از واژنم خارج میشه و کمردردهای وحشتناکی میگیرتم و هر از گاهی دل درد های شبیه پریود۰ ایا طبیعی هست?
از چه زمانی میتونم رانندگی کنم? چه زمانی میتونم رابطه داشته باشم? چه زمانی رو شکم میتونم بخوابم? جواب پاتولوژی رو که الان ۷ روزه از عمل میگذره هنوز اماده نیست زنگ زدم میگه خیلی کار داره و شنبهعصر یعنی ۱۱ روز بعد از عمل احتمال داره اماده بشه آیا اینقدرتاخیر طبیعیه? دکترهم گفته تا جواب پاتولوژی نیاد نمیتونم واست استعلاجی بنویسم۰ جوابش چه ربطی به مرخصی داره?

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس منم ای پی شدم جواب پاتو رو هم 15 روز بعد عمل دادن که نشون میداد جنین بود نه چیزه دیگه البته من عمل شدم (سزارین)
اینم حاصل زندگی زناشویی من: دوبار بارداری خارج از رحمی.... 😞 برداشتن یکی از لوله هام....😞 بارداری سوم با ای وی اف منتها👇 سقط دخترم تو هفته ی بیست بارداری، علت سندروم داون دخترم😞 توروخدا دیگه ازمن نپرسین باردارم یا نه! بچه دارم یا نه! ندارم، والله ندارم😩😩😩
2731
یه سوال دیگه من که لوله سمت راستم رو از دست دادم کار تخمدان سمت راستم هم مختل میشه?کلا میخوام بدونم نبود یک لوله علاوه بر اینکه شانس باروری رو ۵۰% میکنه چه اختلال دیگه ای تو سیستم بدن بوجود میاره?
2740
آرزوجان تا چند ماه بعد لاپاروسکوپی ممکنه مشکل داشته باشی من تا 2 ماه مشکلدفع ادرار ومدفوع داشتم درد وخونریزیتم طبیعیه با یه لوله وتخمدان احتمال بارداری طبیعیت 50درصد کم میشه