2733
2734
عنوان

کسی مشاور مذهبی خوب سراغ داره؟؟

127 بازدید | 15 پست

سلام.اگه سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید.برای یه بنده خدایی میخوام که خیلی ذهنش درگیر مسائل مذهبیه.حتما به مشاور نیاز داره.

❤❤Trust on God ,he will do the best❤❤

تو ایتا گروه پاسخگویی به مسائل شرعی‌ دارم ادمیناش از اساتید حوزه علمیه قم هستن. 

اگر خواستین آدرسشو بدم .

میتونن تو پی وی ادمینا سوالشونو مطرح کنن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو ایتا گروه پاسخگویی به مسائل شرعی‌ دارم ادمیناش از اساتید حوزه علمیه قم هستن.  اگر خواستین آ ...

خیلی ممنونم.ببخشید میشه شماره یا آدرس بدین

2731
تو ایتا گروه پاسخگویی به مسائل شرعی‌ دارم ادمیناش از اساتید حوزه علمیه قم هستن.  اگر خواستین آ ...

فقط سوالاتشون در مورد مسائل مذهبیه که فکرشو درگیر کرده نه مسائل شرعی.مثلا ترس از مرگ و اینجور چیزا

خیلی ممنونم.ببخشید میشه شماره یا آدرس بدین

تو نی نی سایت جدیدا نمیشه لینک گذاشت میزنه خطای سرور. 

اگر ایتا دارین درخواست دوستی بهم بدین تا تو خصوصی آیدی ایتامو بدم اونجا بهتون بدم.

خیالتون راحت اگر تو ایتا با آیدی وارد پی وی کسی بشید شمارتون براش نمی افته🤗

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
فقط سوالاتشون در مورد مسائل مذهبیه که فکرشو درگیر کرده نه مسائل شرعی.مثلا ترس از مرگ و اینجور چیزا

خب همینم کمک میکنن

۶۶۶۵۷۸۷۰

مرکز مشاوره سبیل السلام

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
اینجا کجاست؟همه سوالاتو پاسخ میدن؟

مشاور حضوری هست

نمیدونم تلفنی داشته باشن یا نه

بله رفع شبهات مذهبی دارن

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!