2737
2739
عنوان

برای مزه دارکردن ماهی بهم کمک میکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 12898 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو همون در ابلیمو میریزم بعد میریزم رو ماهی بعد بافرچه پخش میکنم اگه دیدم کمه باز میریزم
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اره پیاز بوی ماهی رو میگیره وقتی میخوای سرخ کنی پیازارو از روی ماهی بردار بریز دور واسه همین میگم درشت باشه که راحت بتونی از رو ماهی برداری
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
من یک روش میگم که که عالی عالی
ماهی رو در عرق هل بخوابونین

هم بوی ضخم ماهیو می گیره
هم مصلح ماهی (ماهی سرد و هل گرم)
و طعم خوبی هم داره البته نمک و فلفل رو بزنین
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است
2738
ببخشید سلام یادم رفت
موقع سرخ کردن در ماهیتابه رو کامل نبند بزار هوا توش بره بیادشیرین جان
هر که از خدا پروا کند خداوند راه خروج از مشکلات و گناهان را برای او فراهم کند و از جایی که گمان نمی برد روزیش دهد و هر کس بر خدا توکل کند خدا برای او کافی است خداوند به ثمر رساننده امر خویش است و برای هر چیزی قدری نهاده است