2733
2739
سلام من دو ست اول لباسها رو برای عید پسرم از سایت علی اکسپرس خریدم اما چون میترسیدم کوچیک باشه یه سایز بزرگتر خریدم ولی برعکس لباسها خیلی قواره دارن و به پسرم خیلی بزرگه اینجا گذاشتم انشالا قسمت کسی بشه جنسشون خیلی خوب و لطیفه اگر سوالی داشتین به شماره 09306017751 پیامک بفرستید قیمت سارافون ها و پیراهنهای پسرانه طبق قیمت پارساله و قیمت فروششون تو مغازه خیلی بیشتره نحوه خرید هم به این صورته که لباسه مورد نظرتون براتون رزرو میشه بعد از واریز وجه و هزینه پستی شما کد رهگیری به همراه مشخصات کامل پستی مثل آدرس و کد پستی و نام گیرنده رو برای من میفرستید در اولین فرصت بسته شما فرستاده میشه و کد رهگیری مرسوله رو بهتون میدم عزیزان
ست پایین فروخته شد فقط بلیز سفید و سرمه ایه کلاهدار موجود است قیمت 35000 تومان ست شماره 1 قیمت 73000 تومان من اینا رو به همون قیمتی که خریدم گذاشتم البته من برای هر کدوم اینها هم 18000 ت پول پست دادم که در واقع ضرر خودمه آپلود عکس این ست با پیرهن سایز 3 سال فروخته شد اگه دوست داشته باشین میشه این ست رو بلیزشو با این پیرهن سایز 3 یا 4 سال عوض کرد آپلود عکس
بلیز آستین بلند کلاهدار از زیر بغل تا زیر بغل 33 سانتیمتر قد بلیز 44 سانتیمتر آپلود عکس شلوار لی کاغذی کمر کش قد شلوار از سر کش 62 بعد از کش 56 دور کمر از قسمت کش بدون کشیده شدن 41 دور کمر از قسمت کمر شلوار که نمای دکمه داره 60 آپلود عکس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ست شماره 3 65000 اینو کادو آوردن پیراهن آستین کوتاه با شلوار لی کاغذی ساسبند دار(با توجه به اندازه فاق نسبت به قد شلوار فکر میکنم شلوار کوتاه تا زیر زانو باشه) در صورتی که کسی خواستار ستش با هم نبود قول پیرهنو به کسی دادم و شلوارش به صورت تک هم فروخته میشود قد پیراهن 41 از زیر بغل تا بغل 30 سانت قد شلوار 41 کمر کش دار قد از سر کمر تا فاق 20 سانت دور کمر 48 سانت آپلود عکس پشت لباس آپلود عکس
2738
سارافون دخترانه سایز دو و سه سال قیمت 47000 تومان پارچه ترک آستر دار مدل عروسکی آبی سرمه ای سایز 2 سال از زیر بغل تا بغل 24 قد پیراهن 46 سانت سایز 3 سال از زیر بغل تا بغل 26.5 قد پیراهن 48.5 سانت آپلود عکس آپلود عکس
سارافون دخترانه سایز یک و دو و سه سال قیمت 47000 تومان پارچه کتان ترک آستردار نسبت به عکسش خیلی خوشگلتره سایز 1 سال از زیر بغل تا بغل 24 قد پیراهن 41 سانت سایز 2 سال از زیر بغل تا بغل 25 قد پیراهن 45 سانت سایز 3 سال از زیر بغل تا بغل 27 قد پیراهن 49 سانت آپلود عکس
پیراهن آستین کوتاه جنس عالی پارچه ترک تک سایز قیمت 32000 تومان چهار خونه سبز و سرمه ای و کرم از زیر بغل تا زیر بغل 30 سانت قد پیراهن 39 سانت آپلود عکس پیراهن آستین بلند دویقه جنس عالی پارچه ترک تک سایز قیمت 32000 تومان قد پیراهن 39 سانت از زیر بغل تا زیر بغل 30 سانت آپلود عکس
پیراهن آستین بلند سرمه ای سفید سایز 2 تا 5 سال قیمت 35000 تومان آستین ها دارای بندک میباشد که میتونین تا بزنین تن خور خیلی شیکی داره رنگ اصلیش اونیه که رو زمینه سفید انداختم سایز 2 سال گلدوزی پولوش قرمزه از زیر بغل تا بغل 30 قد پیراهن 39 سانت آپلود عکس سایز 3 سال فروخته شد از زیر بغل تا بغل 31.5 قد پیراهن 43 سانت سایز 4 سال از زیر بغل تا بغل 34 قد پیراهن 46 سانت سایز 5 سال از زیر بغل تا بغل 37 قد پیراهن 51 سانت آپلود عکس
این کفش ماله کاربر روشنک هست کفش چرم پسرونه از سایت نکست انگلیس کاملا نو سایز 9 یوکی 26.5 داخل کفش 17.5 سانت تمام چرم برای عید عالیه برای خودشون 120 در اومد ولی تخفیف خوبی میدن مریم جون پس بیزحمت بهم خبر بده مشتری پیداشد این ایمیل منه roshanak473@gmail.com آپلود عکس صفحه 5 همین تاپیک اطلاعاتشونو گذاشتن منم اینجا کپی کردم انشالا فروش بره براشون سوالی داشتین بهشون ایمیل بزنین
2706