2737
2734
سلام خواهرم بعد سقطای مکرر و تا یه سال عدم بارداری باردار شده. دو هفته پیش رفت سون گفت 5هفته و سه روزه. حالا امروز رفته سونو گفته 5هفته و 5 روزشه مگه میشه؟
خداجون بخاطر پسرم ارمیا جون که 11 فروردین اومد بغلم ازت ممنونم. .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
شاید جنین زیاد رشد نکرده چرا اینقدر زود رفته سونو خواهرتون؟ مگه جنین دیده نشده بود که دوباره رفتن؟
با کلّی اُمید :) مامانا واسه سلامتی قند عسلم یه صلوات میفرستین؟ مرداد 94 بدنیا میاد عسلی من ایشالا :*
سلام خواهرم از نرفته رفته سونو. امروزم بهش نگفته مشکلی داره گفته ساک حاملگی دیده میشه. دکترشم الان تا بعد عید ایران نیس
خداجون بخاطر پسرم ارمیا جون که 11 فروردین اومد بغلم ازت ممنونم. .
2738
عزیزم سری اول از روی تاریخ پری سن رو گفته سری دوم اگه جنین تشکیل شده باشه از روی اندازه جنین منم رفتم سونو گفت جنین تشکیل نشده و سن حاملگی رو گفت 6 هفته و 6 روز هفته بعدش خونریزی داشتم و رفتم سونو گفت جنین با صربان قلب منظم رویت شده و سن جنین رو هم گفت با توجه به اندازه 5 میلیمتری 6 هفته اصلا نگران نباش طبیعیه گلم بهش آرامش بدید انشاالله بارداری سالمی داشته باشه
2706