2752
2734
عنوان

AMH

174 بازدید | 4 پست

این آزمایش میزان هورمون آنتی مولرین (AMH) در خون را اندازه گیری می کند. AMH در بافت های تولید مثلی مردان و زنان ساخته می شود. نقش AMH و اینکه آیا میزان آن طبیعی است یا خیر به سن و جنس شما بستگی دارد.در زنان ، میزان AMH می تواند در مورد باروری ، توانایی بارداری ، اطلاعاتی را ارائه دهد. این آزمایش همچنین ممکن است برای کمک به تشخیص اختلالات قاعدگی یا نظارت بر سلامت زنان مبتلا به انواع خاصی از سرطان تخمدان انجام شود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام روز بخیر 

شما ازمایشگاه کار میکنین ؟؟ 

من بچمو بخاطر قطع خون رسانی جفت به جنین ، در ۲۹ هفتگی از دست دادم 

وزن۸۰۰ گرم دنیا اومد و بعد یک هفته فوت شد 

توی ۲۷ هفتگی امینوسنتز دادم و جوابش هنوز نیومده 

اما از ازمایشگاه زنگ زدن به دکترم ، و پرسیدن این مریض کیه که اینقد تغییرات توی کروموزوم داره؟؟ 

دکتر زنگ زد ازم پرسید بچه چیشد؟ 

گفتم بخاطر مسمومیت بارداری بیمارستان سزارین اورژانسی شدم 

بعد گفت بچت ظاهرش سالم بود؟ گفتم اره 

بعد گفت ازمایشگاه گفته تغییرات توی چند تا گرومزوم دیده شده 

حالا باید بررسی بشه این متغییرات با اهمیت هست یا بی اهمیت 

من ازمایش کاملش رو دادم حدود ۸ تومن هزینش شد امینوسنتزم 

حالا چیزی ک نگرانم کرده اینه که ینی قطعا مشکل کروموزومی هست؟ ینی میشه ک این همه تغییر بی اهمیت باشه؟ شما چیزی میدونین ،، منظورشون چی بوده؟ 

من دوتا ازمایش خون غربالگری هام و سونوهام همه عالی بودن خداروشکر هیچ مشکلی نداشتن 

اخه چطور ممکنه جواب آمنیوسنترم بد باشه؟؟ 

دعا دعا میکنم مشگل ژنتیکی نباشه ،، کاش مشکل از جفت و انعقاد اینا باشه 

میشه منو از نگرانی در بیارین؟ 

بچه اولم بود من خیلی بچه دوس دارم ..خدا کنه جوابش خوب بیاد