2737
2734
سلام خانما رفتم دکتر برای کیستم گفت باید لااراسکوپی انجام بدی خیلی ناراحتم . کسی هست انجام داده باشه ؟؟؟ نمیشه انجام نداد؟؟ میخوام پیش دکترهای دیگه هم برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دخترعموی من چند روز پیش لاپاراسکوپی کرد کبدشو 10 تا دونه سنگ بود بزرگتر از عدس گفت زیاد اذیت نشدم نمیدونم برا کیست چطوره ولی لاپاراسکوپی بهتره تا عمل باز که
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
برا چی انجام ندی؟ میترسی؟
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2740
جاش که اندازه یه سوارخه خیلی ریزه مثل جای آبله پدرشوهرمم کبدشو لاپاراسکوپی کرد هیچ مشکلی نداشت نگران نباش جاش و ترسش که اندازه عمل باز نیست که خوشت نمیاد
2706