2733
2734
عنوان

آموزش خود آرایی همراه با عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 778741 بازدید | 3252 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهار(مامان وروجکای آینده)‏

1392/10/5 9:28 ب.ظ

عزیز دلم مامان متین جون؛من چشام تقریبأ ریزه؛ابروی پهن به نظرتون بیشتر به چشام میاد یا نازک؟یه تیکه باشن ابروهام بهتره یا حالت دار؟آخه گذاشتم ابروهام پر شه بعد از صفر بردارم

بهار جان مدل ابرو بیشتر بر می گرده به شکل صورتت.........اینکه صورتت بیضیه گرده یا کشیده است فرق می کنه خیلی به ریزی یا درشتی چشم بر نمی گرده و مهم تر از اون شکل صورتته ...........
2731
"فریناز58"

1392/10/6 12:50 ب.ظ

مامانه متین

میشه لطفا یه ترکیب رنگ مو برای صورت کشیده ورنگ پوست سبزه پیشنهاد بدین اگر هم قبلا معرفی شده آدرس بدید برم همون صفحه.

ممنون که وقت می زارید

قهوه ای شکلاتی برای پوست سبزه
نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره 6.7 + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی 4/7 + 20 سانت بلوند مسی تیره 6/44 + 60 سی سی اکسیدان نمر ه یک

ولی رنگ هایی که به پوست سبزه میاد........
قهوه ای کاراملی - قهوه ای طلایی- قهوه ای شنی - قهوه ای عسلی-قهوه ای بلوطی- ماهاگونی
بهار

1392/10/6 1:18 ب.ظ

مامان متین عزیز من پوستم روشنه . کانسیلر شماره 02 کلاسیک خریدم به نظرتون شمارش خوبه ؟ مارکش چه طور؟راستی یه سوال دیگه هم داشتم من میخواستم برای مجالس عروسی این لوازم ها را بخرم شما بهم بگین از بین اینها کدومش لازمه برای مجالس طولانی مدت بخرم ؟ 1. پن استیک . 2 : کرم پودر : 3 کیک میکاپ 4: پرایمر : 5 : اندر بیس 6: فون چرب مثل کریولاین .7: پودر فیکس 8: بوم لب

بله کلاسیک خوبه اما رنگش بستگی به صورتت داره و کرم پودری که می زنی کلاً باید یه درجه روشنتر باشه .........
برای مجالس عروسی اگه صورتت خشکه پن استیک بگیر یا فون چرب این دو تا کارشون مثله همه.........
پرایمر و اندر بیس هم کارشون یکیه می تونی یکشو بخری..........
پودر فیکس حتماً بخر ..........بوم لب هم خیلی خوبه..........
پن استیک خودش کار کرم پودر هم انجام میده .........
کیک میکاپ هم بگیر
venus(مامان مهدیس)

1392/10/6 6:31 ب.ظ

سلام مامن متین عزیز از اینکه با حوصله به سوالات جواب میدهی ازتون بسیار ممنونم.
پوست صورتم نسبتا خشکه و روی گونه هام از حاملگی لک مونده که اصلا درمان نشد صورتم نسبتا سفید متمایل به سرخیه و خالهای کوچک قهوه ای کم رنگ دارم لطفا یک کرم پودر خوب با پوشش دهی خوب بهم معرفی کنید پوستم تقریبا حساسه! راستی زیر چشمم خط افتاده زیز چشمی چه پیشنهاد دارد.36 سالمه

شما باید از کرم پودرهای خیلی خوب استفاده کنی چون صورتت لک داره نمی تونی هر چیزی بزنی .......
کرم پودرهای مک و استی لودر خیلی خوبن اما قیمتهای بالایی هم دارند حدودا 150
اگه قیمت پایین می خوای اینا به نسبت بقیه خیلی بهتر هستند.........
کرم پودر درمانی غنی شده آرتدکو
کرم پودر ریپیرویر کلینیک
کرم پودر کاسه ای ایوروشه
میبیلاین فیت می
Gariner BB Cream

حالا یه پیشنهاد ........اگه می خوای فقط خالها و اون لک رو بپوشونی از کانسیلر یا اصلاح کننده استفاده کن .....فقط روی قسمتهای لک شده بذار و بعد روش کرم پودر بزن .......

دورچشم ضد چروک:
بیونیک نئوستراتا(بالای 40)
دورچشم نئوستراتا (بالای 30 سال)

مدیلن و فیس دوکس هم ایرانی هستن اونا هم بچه های نی نی سایت ازشون تعریف کرده بودن........
عروس زاگرس

1392/10/6 9:08 ب.ظ

سلام مامان متین
یک دنیا ازت ممنونم بخاطر تمام چیزهایی که بهمون یاد دادی
من واسه لکهای صورتم رفتم دکتر بهم وایت آبکتیو بایودرم داد ولی تاثیر زیادی نداشت.
شما چه کرم ضدلکی پیشنهاد میدید؟؟؟
الان خودم از کانسیلر دور چشم لیراک استفاده میکنم ولی خیلی خشکه اصلا با ضربه نوک انگشت زیرچشمم پخش نمیشه بنظرتون چیکار کنم؟؟ نباید انگشتمو بکشم زیر چشمم؟
میشه یه کانسیلر خیلی خوب ضدلک بهم معرفی کنید؟
وای ببخشید سوالاتم زیاد شد.
بازم ممنونتم

سلام گلم
اینا لیست ضد لک هایی اند که بچه ها استفاده کردند و این جا عنوان کردند و نتیجه خیلی خوبی هم گرفته بودند.....
ضد لک ها :(مصرف شده و نتیجه گرفته)
بیونیک نئوستراتا
ایون بتتر از کلینیک (سرم)
سرم ضد لک کدلی
ضد لک تریو دی از نوروا
ژل ضد لک پیگمنت نئوستراتا (قابل استفاده در زمان شیردهی)
کمپلکس ضدلک اینتنس اگزوویانس

زیر کانسیلر مرطوب کننده بزن و با برس یا پد امتحان کن .......
2738
نازگلم

1392/10/7 9:51 ق.ظ

سلام مرسی از اموزش های مفید و خوبتون
یک سوال داشتم
من موهامو رنگ با دکلره کرده بودم و الان موی سرم دو رنگه بالاهاش قهوهای و پایینش تقریبا طلایی(نمیدونم چه رنگیه واسه عروسیم ارایشگره گذاشته بود)

حالا میخوام موهامو رنگ کنم دوست دارم یه تغییر اساسی بکنم
و نمیخوام دکلره کنم
رنگ پوستمم گندمی تقریبا سفیده نه همون گندمیه
چشمام هم قهوه ای تیره
پیشنهادتون برای رنگ با دکلره و بی دکلره چیه؟
پیشنهادتون واسه هایلات یا مش چیه؟
ممنون میشم از راهنماییتون
بی صبرانه منتظر راهنماییتون هستم

شما باید از رنگ های گرم استفاده کنید.............عسلی شکلاتی.......
من یکسری ترکیب رنگ های مختلف می خوام بزارم تو تایپیک می تونی انتخاب کنی..........
هایلات به نظرم من از مش خیلی باکلاس تره
مامان آیهان

1392/10/7 11:06 ق.ظ

سلام مامان متین جون
دست کلت درد نکنه عزیزمممممممممممممممممممم
ترکوندی با این همه مطلب های خوب و مفید
خانومی لطف میکنی بگی کسی که پوستش چرب و منافذ باز داره باید چیکار کنه . از درمان های گیاهی و مراقبتی یا اینکه چه محصولی خوبه واسش که استفاده کنه
. یه دنیا ممنون عزیزم

سلام گلم ممنون از لطفت
درمان های گیاهی خیلی بهترن اما باید مداوم استفاده کنی و مدت زمان بیشتری لازم داره .........

آشنایی با مراقبت های وی‍‍‍ژه بهداشتی در پوست‌های چرب

آشنایی با روش های صحیح مراقبت از پوست چرب به افرادی که داری این نوع پوست می‌باشند، کمک می‌کند تا طروات و شادابی پوست خود را حفظ کنند. پوست چرب، پوستی است که میزان ترشح چربی آن بیشتر از ۵۰۰ میکرو گرم در هر سانتی‌متر باشد. ترشح غدد چربی در انواع مختلف پوست‌ها لازم است، زیرا چربی موجود در پوست (حد نرمال آن) از رشد باکتری‌ها جلوگیری، دمای بدن در سرما را کنترل و از چین و چروک زودرس جلوگیری می کند.

اما این مقدار چربی در پوست زاید است، زیرا پوست دارای منافذ باز و گشاد شده و قابل روئیت می‌شود. در این صورت پوست براق و صیقلی بوده، لایه ضخیم و قوام خوبی دارد. رنگ پوست زرد و کدر می‌شود و دانه های سرسیاه، آکنه و جوش‌های چرکی در آن مشاهده می‌شود. معمولاً در پوست‌های چرب، بیماری‌های کمدون، پوسچول، پاپول، میلیا، جوش‌های چرکی شدید و دانه های سرسیاه به وضوح دیده می شود. خانم‌هایی که دارای پوست چرب می باشند، باید از فرآورده های آرایشی بدون روغن یا به اصطلاح (OILFREE) استفاده کنند.

حتی باید کرم‌های ضدآفتاب مصرفی برای فصول مختلف را طوری انتخاب کنند که بر روی بسته بندی آن عبارت “مخصوص پوست چرب” درج شده باشد. در موقع استفاده از محصولات آرایشی به خصوص (فن ها) برای مصرف روزانه، بهتر است فن مورد نظر را خشک انتخاب کنند تا از میزان ترشح چربی و تجمع آن جلوگیرری شود. اگر فردی دارای پوست چرب آکنه‌ای باشد، می تواند از صابو‌ن‌های خشک کننده حاوی آنتی بیوتیک، استفاده کند. به طور کلی برای افرادی که دارای پوست چرب می باشند، شستشو با صابون، در معرض بخار قرار گرفتن و جکوزی برای بازشدن منافذ پوست بسیار مناسب است. این افراد می‌توانند برای از بین بردن لایه ضخیم شده پوست خود از روش های پاکسازی زیر استفاده کنند.

۱ـ استفاده از شیرپاک کن الکل دار و فاقد چربی ۲

ـ استفاده از لوسیون حاوی IHA (آلفا هیدروکسید اسید) الکل دار

۳ـ کرم ضدآفتاب مخصوص پوست چرب و فاقد چربی ۴ـ کرم دور چشم حاوی IHA و بدون الکل علت براقی سطح پوست‌های چرب چیست؟ تخلیه نشدن کامل چربی‌ها از پوست و انعکاس نور بر آنها علت براقی بیش از اندازه در پوست های چرب می‌شود. برای رفع این براقی می توان از مواد جاذب چربی‌ها مثل کائولین، بنتونیت و مواد به دست آمده از کنجد استفاده کرد. علائم پوست های حساس: پوست‌های حساس علائم و نشانه های خاصی دارد که به راحتی قابل تشخیص است. پوست بسیار نازک بوده، گونه ها معمولاً قرمز و ملتهب می باشد و با کوچکترین تحریک از قبیل فشار دست، نور آفتاب و برخورد هر شی به پوست سریع ملتهب و متورم می‌شود.

برای این نوع پوست‌ها باید از کرم ضدآفتاب، مخصوص پوست حساس که کلمه SENSETIVE در آن ذکر شده باشد، استفاده شود. این نوع پوست‌ها را نباید بخور داد و در معرض گرما و اشعه نور شدید قرار گرفت. پس از شناخت انواع پوست‌ها لازم است، بدانیم که چه نوع ویتامین‌هایی برای پوست و زیبایی ما لازم است؟ در اینجا به چند ویتامین که به طور کلی در زیبایی پوست، مو و اندام تاثیر دارد، اشاره می‌کنیم:

کرم خاویار: دارای انواع ویتامین‌ها برای پوست می باشد. حنا: ضد قارچ و قابض کننده پوست بوده و از افتادگی عضلات جلوگیری می‌کند.

ویتامین C : برای جلوگیری از چین و چروک و پیری زودرس پوست، جلوگیرری از روماتیسم و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های عفونی بسیار موثر است. می‌توان با بکار بردن مرکبات تازه مثل فلفل سبز و قرمز، آب میوه، سبزیجات، لیمو، پرتغال و نارنج در غذای روزمره خود، این ویتامین را به پوست خود رسانده. اعصاب راحت و خواب آرام نیز مواردی است که در زیبایی و شادابی پوست تاثیر دارد.

می توان به استفاده از ویتامین D خوابی آرام را برای خود به ارمغان بیاوریم.

استفاده از ویتامین K نیز برای استحکام قلب، روبه رو شدن با یائسگی بی درد و داشتن یک پوست خوب و صاف ضروری می باشد. کلسیم هم مانند ویتامین‌های ذکر شده برای استحکام پوست و استخوان لازم است و از سفید شدن و پوسته شدن سطح ناخن جلوگیری می کند. کلسیم در پنیر، شیر و ماست و آب زرد پنیر وجود دارد.

استفاده از ید نیز برای هماهنگ ساختن کار غدد داخلی بدن، رشد گیسوی بانوان و آقایان، زیبایی پوست و رخسار و تناسب اندام بسیار تاثیر دارد که می توان در ماهی و محصولات دریایی این ماده را بدست آوریم. برای پاکسازی پوست هم توصیه می‌شود که این عمل در پوست‌های چرب هر ۲۰ تا ۱۵ روز یکبار و برای پوست‌های خشک هر ۲۰ تا ۳۰ روز یکبار انجام شود.

راهکارهای درمانی غیردارویی کدامند؟

استفاده از مواد لایه‌بردار می‌تواند نقش مهمی ‌در باز کردن راه خروجی چربی پوست و بسته شدن منافذ داشته باشد. یک راهکار عملی برای بسته‌شدن منافذ باز این است که هر روز در پایان استحمام ،‌ زمانی که پوست تحت‌تاثیر بخار گرم قرار دارد، از یک شوینده‌ دانه‌دار (گرانولر) برای شستشوی پوست صورت به مدت 10 تا 15 ثانیه استفاده شود. به این شوینده‌ها �اسکراب� گفته می‌شود.

درواقع دانه‌های خشنی که داخل این شوینده‌ها وجود دارد، باعث لایه‌برداری سطحی و پاک‌کردن منافذ می‌شود. پس از این شستشو، آبکشی با آب‌سرد و خشک کردن پوست با یک حوله لطیف لازم است. سپس باید از یک کرم لایه‌بردار مانند اسیدگلیکولیک (10-5 درصد) یا اسیدسالیسیلیک (2 درصد) استفاده کرد. مصرف ضدآفتاب ملایم و بدون چربی در طول روز نباید فراموش شود.

5. داروها برای درمان منافذ باز پوست لازم‌اند؟

از راهکارهای همیشگی برای کاهش منافذ باز، استفاده از کرم‌های لایه‌بردار در شب است. مثلا با تجویز پزشک، می‌توان از کرم، ژل و لوسیون �ترتینویین� برای افزایش سرعت بازسازی سلول‌های شاخی پوست استفاده کرد. همچنین ژل �آداپالن� را نیز می‌توان به این منظور مصرف کرد. ژل آداپالن در مقابل نورآفتاب نسبت به ترتینویین کمتر تحریک پوستی ایجاد می‌کند. غیر از داروها، از روش‌های درمانی دیگری نیز می‌توان برای بهبود و کاهش منافذ باز پوست استفاده کرد؛ مانند میکرودرم ابریشن، لیزرهای لایه‌بردار غیرتهاجمی‌ مانند لیزر افریم یا تهاجمی‌ ملایم مانند لیزر فراکشنال. سیستم‌های نوری غیرلیزری نیز نقش مهمی‌ در کاهش منافذ باز پوست و جوانسازی دارند و درنهایت با به‌کارگیری ترکیبی از روش‌های دارویی و غیردارویی افراد می‌توانند تا حد قابل‌توجهی منافذ باز پوستشان را کاهش دهند.

6. آیا آفتاب منافذ پوست را بیشتر می‌کند؟

از نکته‌های مهم مراقبت از پوست در افرادی که پوستشان منفذ دارد، این است که در برابر اشعه مضر آفتاب از خود مراقبت کنند. آفتاب می‌تواند به تشدید این علامت یا نمای پوستی منجر شود، بنابراین استفاده از پوشش مناسب پوست و قرار نگرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب به ویژه در ساعت‌های 12 تا 4 بعدازظهر و استفاده از کرم ضدآفتاب توصیه می‌شود. از آنجا که منافذ باز پوست در افراد با پوست چرب شایع‌تر است، حتما لازم است از ضدآفتاب‌های فاقد چربی استفاده کنند.
آپلود عکس

کلینیک
کاهش دهنده منافذ باز صورت - روشن 15ml/0.5oz

برطرف کننده منافذ باز سطح پوست با تاثیری چشمگیر
مقاوم در برابر هوای شرجی و تعرق
اندازه منافذ باز را کاهش می دهد
تا 8 ساعت ماندگاری خود را حفظ کرده و جلوه ای مات، طبیعی و صاف و یکدست به پوست می دهد
مناسب انواع پوست
روش مصرف: با نوک انگشت روی منافذ باز بمالید. به تنهایی یا به همراه سرم ترمیم کننده و یا قبل از آرایش استفاده شود
*هانیه*

1392/10/7 3:18 ب.ظ

مامانه متین جون من امروز تو محل کار مرطوب زدم بعد کانسیلر بعد هم کرم پودر اکتی پور ولی قسمتای که کانسیلر زدم سفیدتر شده بود جالب نشد اطراف لب هم یه حالت نمی دونم سفیدی و خاکستری بد شده بود؛فکر کنم اکتی پور خوب پوشش نمیده و هم کانسیلرم روشنه واسه همین بد شده نه؟؟؟؟

من فکر می کنم رنگ کانسیلرت خیلی روشنه
تنهای تنهای تنها

1392/10/7 3:43 ب.ظ

سلام
ببخشید میشه رنگ عسلی -دودی بزارید و ترکیبشم بگید ممنون میشم
من موهام بلوند هستش میخوام خودم موهامو رنگ کنم

سلام گلم
عسلی دودی = 7/1 (15س ) + واریاسیون نقره ای +3/99 یک بند انگشت پایه 7 دکلره
سلام

میشه یه رژ صورتی خوشرنگ بهم معرفی کنید لطفاااااااااا پررنگ باشه و نسبتا مات. براقم بود عیبی نداره فقط کمرنگ نباشه....... رنگش جون داشته باشه

پوستم سفیده هر چی رژ صورتی گرفتم کمرنگ بوده خیلی چهره رو بیحال نشون میده.
من تا حالا از مارک فلورمار و اوتی و مودا رژ نگرفتم کسی تجربه ای داره؟؟؟؟؟؟؟ خوبن؟؟؟

نمیخوام حتما ماندگار باشه....... فقط روی لب خوشرنگ و یه دست بمونه و تکه تکه نشه یعنی بعد از یه مدت یه جاش پررنگ و یه جاش کمرنگ نشه.... لبم پوسته پوسته نکنه مرسییییییییییییی
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.
2706