2737
2734
سلام
دارم از درد میمیرم الان تو ماه ماه ششم هستم ببخشید به اندازه یک بند انگشت غده زدم هر چقدر هم پماد میزنم خوب نمیشه خواهشا اگر کسی تجربه ای داره راهنمائیم کنه دیشب تا صبح گریه کردم الانم دارم از درد به خودم میپیچم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بعد زایمان فیشر داشتم یعنی زخم مقعدی... البته مال من بیرون نمیزد و مقعدم زخم میشد که جراحی بالیزر انجام دادم ....من پماد آنتی فیشر می زدم و بهتر میشد سعی کن از روعن زیتون در غذاهات استفاده کنی و صبح ها هم انجیر خیس کرده بخور سر خود قرصهای مسهل نخور یههههههههههههها.... برو دکتر حتما...
هیچ دارویی رو بدون هماهنگی با دکترت استفاده نکن . لگن آب داغ و نشستن تو لگن برای تسکسن درد و زخم نشدن خیلی خوبه اگر میتونی دکتر ر سول ستوده منش عالیه
این مشکل مقعد انواع مختلف داره حتما باید دکتر تشخیص بده جراح عمومی. من خودم فیشر داشتم ٢ سال پیش عمل کردم دکترم شانس بدم خیلی بد بود و الان دوباره مشکل دارم همراه با خونریزی. ولی خواهرم ١٠سال پیش عمل کرد خوب و عالی اصلا هم مشکلی نداره. پیش هر کسی نباید رفت اگه تهرانی بگو شماره بهترین رو بهت بدم.
نا نا جان من باردار نیستم ولی هموروئید شدم و دکتر که رفتم به من پماد آنتی هموروئید و شیاف آنتی هموروئید داد و گفت در طول روز 2 تا سیب و آلو بخارا و کاهو و لوبیا قرمز و کلا" غذاهایی که فیبر بالایی داره بخورم و من همه رو رعایت کردم و الان خیلی بهترم
دارو دیگه نمی زنم ولی تغذیه با مواد غذایی که فیبر بالا داره
2738
برای من زائده بیرون زده نداشت و لی زخم می شد و خون می اومد. شستن با آب گرم هم خیلی خوبه
این مقاله رو بخونید خوبه
http://www.tebyan.net/nutrition_health/nutrients/fibers/2008/10/26/77246.html
اینجا هم مقدار فیبر مواد غذایی هست
http://www.tebyan.net/nutrition_health/nutrients/fibers/2008/10/22/77138.html
امیدوارم زودتر خوب بشید و جراحی نخواهد
دقیقا حالتو درک می کنم من پماد آنتی هموروئید استفاده می کردم روزی 2 بارالبته با نظر دکتر و 2 هفته طول کشید تا بهتر شدم صبحها سبوس گندم که میتونی از بربری پزها بخری به اندازه 1000 تومان هر روز صبح ناشتا 3 تا قاشق توی یک لیوان آب البته با شیر و آبمیوه قابل تحمل تره بخوری بعد از 3 روز هم به 6 قاشق برسونی این مفیده خرما موز کیوی اصلا نخور توی غذات هم روغن زیتون و آلوی فراوون استفاده کن .چای و قهوه نخور غذاهاتو آبکی کن .سالاد و سبزی فراوون بخور و موقع دفع هم میتونی از وازلین استفاده کنی قبلش اطرافشو با وازلین چرب کن و تا زمانیکه کاملا دفع نداشتی دستشویی نرو.

امیدوارام مفید باشه اینها کارهایی است که من انجام دادم خیلی هم بد بود درکت می کنم امیدوارم زودتر خوب شی عزیزم
البته من بعد از زایمانم اینطور شدم شما که بارداری حتما با پزشکت مشورت کن و هیچ کاری خودسرانه و به حرف دیگران انجام نده.سبوس رو ازش سوال کن چون فیبر و ویتامین ب داره.الهیییییییییییی