2737
2739
اول سلام میکنم و وممنونم که به تاپیکم اومدید خانوم ها من جدیدن پستم شده کارشناس بیمه و رفاه ادارمون ... معاونمون هم ازین ادماییه که ادمارو خیلی زیر ذره بین میگیره و توقع خلاقیت و نوآوری از ادم داره ببخشید طولانی شد حالا بیایید بگید تو ادارتون بخش بیمه و رفاه چه تمهیداتی درنظر گرفتن واستون ؟؟؟؟؟؟؟ ببخشید که تاپیکم خیلی باحال نیست
اللهم صل علی محمد وال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای قسمت رفاهی بلیط استخرهای خوب شهرمون به صورت رایگان .تورهای رایگان به صورت قرعه کشی .بن کارت رستورانهای خوب وفست فودهای با کیفیت عالی شهر به صورت دلخواه
الحمدلله رب العالمین ...
2728
تو ادارات دولتی که تکلیف معلومه همه تابع یه قانون توش خلاقیتی نیست به ویژدر مورد بیمه اما رفاه خیلی بستگی داره به بودجه شما که الان هم همه ادارات رویه صرفه جویی دارن و اونم خیلی نمی شه بالا پایینش کرد وگرنه تو حوزه رفاهی پول باشه می شه شاهکار کرد
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
2740
دقیقن مامان سروناز همه کارام مربوط به بیمه تکمیلیه و دفترچه های پرسنل و هزینه درماناشون .... پول باشه که همه کاری میشه کرد مثه اداره دماوند جون اینا
اللهم صل علی محمد وال محمد
در مورد بیمه ها که خودشون می برن و می دوزن تنها کاری که ما کردیم اینه که یه نماینده بیمه داریم که هر هفته یه روز خاص مدارک همه رو جمع می کنه می بره اداره بیمه سازمان که هر کسی پا نشه خودش بره رفاهی هم که با اجازت صفرررر
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره